Szkoła przetrwania, survival

Preppers,  kursy przetrwania, gra terenowa, survivalizm, scenariusz w plenerze

 

Korzyści dla uczestników:  

  • Warsztaty przetrwania w ekstremalnych warunkach
  • Nabycie praktycznych umiejętności
  • Zdobycie cennej wiedzy, ratującej życie
  • Nauka przez zabawę

Survival - szkoła przetrwania.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Procedura STOP
  • Rozpalanie ognia
  • Uzdatnianie wody
  • Orientacja w terenie
  • Krav maga
  • Użycie niezbędnika

SZKOŁA PRZETRWANIA

Szkoła przetrwania, pomysł na imprezę         Jeżeli szukacie Państwo efektywnej gry terenowej z elementami team buildingu, proponujemy lekcje w ''Szkole przetrwania'', profesjonalnym programie integracyjnym opartym na ideologii survivalu. Z dala od biurowego komfortu pracownicy Państwa firmy znajdą się w obliczu końca świata. Pozbawieni elektronicznych zdobyczy techniki, rzuceni na głęboką wodę mogą liczyć tylko na samych siebie. By przetrwać, będą musieli wspólnie zmierzyć się z przeciwnościami i wykorzystać świeżo nabyte umiejętności w praktyce. Całe przedsięwzięcie jest otoczone opieką uznanych specjalistów, byłych członków elitarnych jednostek wojskowych.  ''Szkoła przetrwania'' uczy współpracy w grupie i zapewnia sprawne budowanie więzi międzyludzkich. Wymaga wysiłku na wielu polach - od czystej fizyczności do zaawansowanych form logicznego myślenia.  Wyjazd integracyjny nabiera dzięki temu programowi prawdziwego sensu.

IDEOLOGIA I WARTOŚCI ŚRODOWISKA PREPPERSÓW

         Przygotowując ''Szkołę przetrwania'' czerpaliśmy pełnymi garściami z wiedzy Survival na imprezy, preppers kursyśrodowiska preppersów, czyli ludzi gotowych na wszystkie zagrożenia, jakie niesie współczesny świat. Preppersi najczęściej szykują się do przetrwania w rzeczywistości dotkniętej wojną nuklearną lub kataklizmem naturalnym. Świadomy preppers jest osobą dumną ze swojej samowystarczalności i zdolną do ochrony swoich bliskich. Postawa preppersa może stanowić inspirację dla inteligentnego człowieka biznesu, który szuka niebanalnych i skutecznych rozwiązań dla podniesienia jakości pracy. Czymże jest bowiem biznes, jeśli nie walką o przetrwanie w nieustannie zmieniającym się świecie? ''Szkoła przetrwania'' wyrabia w Państwa pracownikach niezłomną wolę i sięga do najgłębszych instynktów. Używa wyjazdu integracyjnego jako rozwojowego narzędzia wysokiej klasy.

BOGACTWO SURVIVALOWYCH ZADAŃ

Szkoła survivalu, nauka przetrwania preppersi         Wstępem do ''Szkoły przetrwania'' jest wciągający i treściwy wykład na temat survivalu, prowadzony przez czołowego europejskiego eksperta. Następnie uczestnicy zostają przewiezieni do obozu treningowego. Każdy jego szczegół został dokładnie przemyślany. Współpracujący z Projektem Efektywnym specjaliści adaptują dany teren na potrzeby dynamicznej integracji zgodnie z najnowszymi trendami w środowisku preppersów i survivalowców. Uczestników czeka szereg różnorodnych zadań – od szukania miejsca na obozowisko i budowania schronienia przez rozniecanie ognia do zdobywania żywności i wody. Pojawi się również natychmiastowa konieczność zorganizowania misji ratunkowej. To jednak zaledwie cząstka fascynującej przygody z efektywnym survivalem. Osobnymi grupami wyzwań są starożytne zagadki logiczne, przeprawy rzeczne za pomocą mostów linowych oraz strzelanie z proc, dmuchawek amazońskich i drewnianych łuków. Przetrwanie w świecie po upadku cywilizacji wymaga wielkiej odporności, kreatywnego myślenia i hartu ducha.

TEAM BUILDING W OPARCIU O NAJNOWSZE POMYSŁY

         Przybliżmy jeszcze kwestię team buildingu, który stanowi esencję charakteru Organizacja imprez survival, gry terenowe''Szkoły przetrwania''. Ekipa współpracowników Projektu Efektywnego zadbała o umiejętne stopniowanie trudności poszczególnych zadań. Żadne z nich nie może zostać zrealizowane indywidualnie. Wszystkie wymagają pracy zespołowej i aktywnego udziału każdego pracownika. W ten sposób realizowane są podstawowe założenia programu: uwidaczniają się zdolności przywódcze, rośnie zaufanie ludzi do siebie nawzajem, a wraz z nim pojawia się silna koncentracja na wspólnym celu, rzecz absolutnie kluczowa dla rezultatów przedsiębiorstwa. Wagę plenerowego team buildingu i jego bezpośredni wpływ na dochody korporacji potwierdzają wyniki badań zleconych w ostatniej dekadzie przez renomowane firmy zachodniej branży eventowej (''Company performance indicators: European study'', Events Market Trend Survey 2014).

EFEKTYWNA INTEGRACJA BEZ GRANIC

Team building survival         Przetrwanie jest najbardziej pierwotnym ludzkim instynktem. W ciągu tysięcy lat naszego istnienia ów instynkt miał olbrzymie znaczenie dla rozwoju imperium homo sapiens, które trzyma obecnie całą planetę w potężnym uścisku. Warto zatem wrócić do korzeni i pobudzić wolę przetrwania w pracownikach ambitnej firmy. Proponowana gra terenowa zakłada kompletną integrację, której gwarantem są referencje uzyskiwane przez Projekt Efektywny od najmocniejszych graczy na polskim rynku. ''Szkoła przetrwania'' mierzy wysoko i nie zawodzi na żadnym poziomie. Witamy Państwa w świecie profesjonalnej integracji, gdzie pracowitość i pasja służą inteligentnemu klientowi.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę