"Osada" gra team building 50-1000 osób

Gra integracyjna, gra fabularna, gra plenerowa, zabawa w budowę osady

 

Korzyści dla uczestników: 

 • Praca nad wspólnym celem
 • Konsolidacja uczestników
 • Nauka nowych umiejętności
 • Edukacja przez zabawę

 

Osada.jpg

Scenariusz zawiera: 

 • Rada mędrców
 • Budowa broni
 • Konstrukcja schronień
 • Nauka tańca
 • Szkolenie wojowników
 • Krąg magów
 • Wielkie forum osadników

FIRMOWA OSADA

gra integracyjna dla firm         W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów, którzy pragną obecnie jak najbardziej wielopłaszczyznowych i oryginalnych rozwiązań, przygotowaliśmy monumentalny scenariusz o nazwie ''Firmowa osada''. Może wziąć w nim udział nawet kilkuset pracowników Państwa przedsiębiorstwa. Wcielą się oni w role członków pierwotnego plemienia, którego zadaniem będzie zbudowanie spełniającej określone funkcje osady. Całość posiada bardzo ciekawą, bogatą oprawę fabularną i wprowadza gry integracyjne na polskim rynku w nową erę. Nie zapomnieliśmy przy tym o umieszczeniu w naszym scenariuszu elementów profesjonalnego team buildingu. ''Firmowa osada'' dostarcza emocji w stanie czystym i otwiera bramy świadomości.

HISTORIA GRY TEAM BUILDING

         Przenieśmy się zatem do prehistorii. Wasze pierwotne plemię zostało zmuszone do Team building dla 100, 200, 300, 400, 500 i 1000 osóbemigracji ze swoich ziem. W poszukiwaniu pożywienia, łagodnego klimatu i bezpiecznej okolicy wyruszacie do nieznanej krainy, która ma się stać Waszym nowym domem. Na miejscu okazuje się jednak, że wymarzona kraina wcale nie jest rajem. Czekają Was trudne wyzwania, najeżone wszelkiego rodzaju niespodziankami. Osadnictwo ludzi pierwotnych było prawdziwą szkołą survivalu, przetrwali tylko najsilniejsi. Właśnie dlatego nie wolno Wam okazać choćby najmniejszej słabości. Tylko żelazny kolektyw będzie w stanie stworzyć ''Firmową osadę''.

SCENARIUSZ GRY FABULARNEJ

         Nasz scenariusz charakteryzuje się przemyślaną strukturą, w której każdy element jest pełnoprawną grą integracyjną najwyższej, jakości. Od konieczności rozpalenia ognia przez budowę szałasów i zdobycie wody pitnej do walki z wrogimi tubylcami – zadbaliśmy o płynny przebieg scenariusza i odpowiednie stopniowanie napięcia. Gry integracyjne wchodzące w skład ''Firmowej osady'' zadziwiają świeżym podejściem do tematu team buildingu, działając na uczestników niczym zastrzyk adrenaliny. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na dynamikę zabawy jest presja czasu, która zmusza do efektywnej organizacji pracy.

PRZEBIEG GRY INTEGRACYJNEJ

Gra integracyjna         W zależności od liczby Państwa pracowników biorących udział w scenariuszu, ''Firmowa osada'' może trwać od dwóch do sześciu godzin. Każda z wersji odznacza się epickim rysem, efektowną oprawą i wysokim stopniem wpływu na relacje między uczestnikami. Dzięki wieloletniemu, potwierdzonemu znakomitymi referencjami doświadczeniu, potrafimy spełnić wymagania ambitnego i nowoczesnego klienta korporacyjnego, a także mniejszych, aspirujących do światowej kariery marek. Nigdy nie traktujemy naszych gier integracyjnych i team buildingowych jak taśmowej produkcji, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie.

IDEALNA GRA ZESPOŁOWA

         Czym jest kompletna gra integracyjna? Przepełnionym głębokimi emocjami Gra team building.jpgdoświadczeniem, które na zawsze zostaje w pamięci uczestników, budując przy tym zgrany i przedsiębiorczy zespół. Gwarantujemy, więc Państwu, że ''Firmowa osada'' jest scenariuszem kompletnym. Konieczność dobrania przez uczestników skutecznej strategii, ich wszechstronna współpraca i twórcze zaangażowanie - to wszystko jest podkreślane pieczołowicie wyszykowanym terenem. Z wielką satysfakcją zapraszamy do uczestnictwa w osadniczej przygodzie!

 

 

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę