Zielone Eventy dla Firm

Organizacja ekologicznych imprez integracyjnych

Zielone imprezy integracyjne

 

Zielone Eventy

Zorganizujemy dla Was wyjazd firmowy oparty o idee ekologii, zabierzemy Was w miejsca gdzie skosztujecie dań z naturalnych produktów, napijecie się regionalnych i oryginalnych trunków a przede wszystkim przyczynicie się do odbudowy naszego naturalnego środowiska na przykład zalesiając określone tereny sadzonkami drzewek lub wykonując pracę porządkowe w leśniczówkach. Gwarantujemy świetny humor i dobrą zabawę na łonie natury!  

Zielone eventy dla firm
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE
Wyjątkowe miejsca na eventy

Miejsca na event

Wybieramy idealne pod kątem otoczenia miejsca na eko-eventy, nasze obiekty hotelowe położone są w sąsiedztwie cudownych dzieł natury, lasów, zbiorników wodnych, gór czy też rwących potoków z dala od niezdrowej zabudowy miejskiej. Proponujemy organizacją wyjazdów integracyjnych z dala od zgiełku miejskiego.

Proekologiczne działania firm

Działanie na rzecz natury

Proponujemy kilka różnych wariantów wsparcia matki ziemi, wszystkie prace możemy wykonać razem, z podziałem na grupy lub w specjalnych zespołach zadaniowych. Będziemy sadzić młode drzewka, oczyszczać lasy, porządkować leśniczówki oraz wiele innych na co dzień zapomnianych przez wszystkich prac. Dużo śmiechu i dobrej zabawy w szczytnym celu!  

EKOLOGICZNE jedzenie

Jako miły dla wszystkich dodatek proponujemy naturalne przysmaki regionalnych kuchni wraz z wspaniałymi trunkami. Zakosztujecie razem z nami swojskich wędlin, wiejskiego chleba, prawdziwego smalcu oraz wielu innych aromatycznych potraw wegetariańskich jakie przygotują dla mistrzowie naturalnej kuchni. Zero półproduktów zero przetworzonych składników, same naturalne cuda!  

Zabawy integracyjne na wolnym powietrzu

Zabawy INTEGRACYJNE na wolnym powietrzu

Elementem dodatkowej rozrywki są organizowane przez nas zabawy na wolnym powietrzu. Stworzymy dla Was sieć stanowisk terenowych z ciekawymi konkurencjami do zaliczenia, dla najlepszych z Was czekają nagrody!  

DODATKOWO W OFERCIE
  • zielone hotele,
  • pełna animacja czasu,
  • organizacja imprez integracyjnych,
  • transport autokarowy,
  • obecność koordynatora,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę