Połów dorsza dla firm

Rejsy na dorsza, połowy dorsza, organizacja wypraw na dorsza

Cel: Rozrywka, aktywny wypoczynek.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Rejs rybacki.
Ilość osób: 10 - 50.
Wartość dodana: Nauka połowu dorsza.
Elementy: Wynajem kutrów rybackich, profesjonalna asysta rybacka, sprzęt do połowu dorsza, posiłki na morzu, wspólna biesiada.

WYPRAWA NA POŁÓW DORSZA.

połowy dorsza dla grup.jpg         Wyprawy na połów dorsza - to ciekawy i nieszablonowy sposób na animację czasu podczas firmowego wyjazdu integracyjnego. Wypływamy w otwarte morze z instruktorami na oryginalnych kutrach rybackich. Organizujemy jedno lub kilkudniowe połowy, jako główną atrakcje przygotowywanych eventów. Dzień spędzony na morzu to dzień pełen emocji i album pełen fantastycznych zdjęć! Wyprawy na połów dorsza spełniają również szereg funkcji team buildingowych, na które w Projekcie Efektywnym zwracamy szczególną uwagę podczas organizacji wyjazdów integracyjnych. Poczują Państwo zatem prawdziwy zew morskiej przygody, a zarazem przyswoją wartościową wiedzę i trudne umiejętności.

KUTRY RYBACKIE NA WYNAJEM.

         Realizujemy wyprawy w oparciu o zatrudnianie czynnych kutrów rybackich. rejsy na dorsza.jpgDobieramy jednostki w zależności od ilości osób oraz dostępności terminów. Nasze kutry spełniają warunki bezpieczeństwa i są wielokrotnie sprawdzonymi jednostkami. Wyjazdy integracyjne mogą więc również stać się wyprawami na ryby! Kuter rybacki w czasie połowu to osobny świat, ze swoimi specyficznymi regułami i atmosferą.

OBSŁUGA KUTRÓW RYBACKICH.

połów dorsza.jpg         Zapewnienie profesjonalnej obsługi - obsługą kutrów zajmują się zawodowi rybacy, którzy na co dzień pracują na morzu, łowiąc różne gatunki ryb i utrzymując się z tego. Każdy z kutrów ma własną obsługę, która swoim doświadczeniem dzieli się z uczestnikami wyprawy, pomaga dobrać sprzęt, instruuje jak łowić dorsza oraz dba o bezpieczeństwo na łodzi. Projekt Efektywny współpracuje ze ścisłą czołówką polskich rybaków. Dzięki nim morska wyprawa nabiera cech team buildingowych, kształtując pozytywne relacje między pracownikami.

PROFESJONALNY SPRZĘT WĘDKARSKI.

wyprawy na połów dorsza.jpg
         Wynajem sprzętu - korzystamy ze sprawdzonego sprzętu rybackiego przeznaczonego do połowów dorsza na otwartym morzu. Oferujemy wynajem odpowiednich wędek wraz z kamizelkami ratunkowymi. Każdy z uczestników połowy otrzymuje wcześniej przygotowane stanowisko by móc swobodnie czerpać przyjemność z połowu. Naszym celem jest organizacja wyjazdu integracyjnego o kompleksowym charakterze, którego zwieńczenie stanowi owocny połów pełen głębokich emocji.

POSIŁKI NA MORZU I DODATKOWE ATRAKCJE.

 organizacja połowu dorsza.jpg        Proponujemy morskie śniadanie oraz ciepły posiłek podczas połowu, dla amatorów dobrych trunków również znajdzie się coś specjalnego. Morze zaostrza apetyty, dbamy więc o podniebienia naszych klientów i dopracowujemy każdy szczegół menu.  Na kutrach dostępny jest również specjalnie zaprojektowany barek z napojami, kawą i herbatą. Wieczorem organizujemy imprezy grillowe jako ukoronowanie całości połowu. W ten sposób oprawa wyjazdu integracyjnego zyskuje dodatkowy wymiar. Jesteśmy przekonani, że połów z Projektem Efektywnym przyniesie Państwa biznesowi szereg korzyści, konsolidując zespół pracowników i dając im autentyczną radość podszytą pożyteczną wiedzą.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę