Wyprawy rowerowe, wycieczki

Wycieczki rowerowe dla grup w Polsce, wyjazdy rowerowe Bornholm, Majorka

WYPRAWY ROWEROWE NA EVENT FIRMOWY

Planujesz nietypowy wyjazd integracyjny? Nie ma nic lepszego jak profesjonalnie zorganizowane wyprawy rowerowe! Polska to kraj wspaniałych możliwości dla kolarzy, w naszej krwi płynie także krew zwycięzców wielkich imprez rowerowych, czas wskoczyć na rower i spróbować swoich sił.  A jeśli nie odwiedziłeś jeszcze Bornholmu czy też Majorki zwiedzając wspaniałe miejsca z perspektywy rowerowego turysty to przyszedł już czas! Sprawdź naszą ofertę i wyślij zapytanie a na pewno otrzymasz wyjątkową propozycję.

Wyprawy rowerowe Majorka
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Wyprawy rowerowe na Bornholm

CIEKAWE MIEJSCA

Nasze wyprawy organizujemy w pięknych miejscach w Polsce, górskie tereny, szlaki mazurskie, nadmorskie trasy rowerowe oraz niesamowita sceneria wyspiarska, poza granicami Polski min. oferujemy wyprawy na Bornholm, czy też na słoneczną Majorkę. Podczas wypraw organizujemy pobyty w ciekawych miejscach, odwiedzamy znane restauracje, korzystamy z miejscowych atrakcji.

Wynajem rowerów na imprezy

PROFESJONALNY SPRZĘT

Gwarantujemy możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu rowerowego. Zapewniamy rowery szosowe, trekkingowe, górskie oraz do pokonywania terenów miejskich. Sprzęt przygotowywany jest do wypraw pod kątem obranych tras, istnieje także możliwość dołączenia takich dodatków jak torby podróżne, bidony na płyny itp.

Piloci na wyprawy rowerowe

PRZEWODNICY, PILOCI, KOORDYNATORZY

Podczas organizacji imprez rowerowych dbamy o Państwa w podwójny sposób. Zapewniamy udział polskiego przewodnika, który razem z Państwem pokona setki kilometrów jako osoba dbająca o bezpieczeństwo grupy. Dodatkowo zapewniamy także udział pilota z konkretnego regiony oraz mechanika, który na trasie będzie w stanie poradzić sobie z każdym technicznym problemem.

Organizacja wypraw rowerowych

ATRAKCJE DODATKOWE

W trakcie wypraw rowerowych oferujemy odwiedziny w ciekawych miejscach, zabytkach, rejonach kultu. Korzystamy także ze gościn słynnych zajazdów oraz restauracji. Ponadto nasi uczestnicy wyposażeni zostaną w odpowiedni zestaw suchego prowiantu wraz z napojami.

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • transport,
  • obecność koordynatora,
  • wyjazdy integracyjne,
  • profesjonalni instruktorzy,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę