Loty widokowe, skoki spadochronowe

Paralotnie, motolotnie, loty balonowe, loty śmigłowcowe

Loty szybowcowe, widokowe loty szybowcowe, szybowce na wynajem

Loty szybowcowe za samolotem z instruktorem

Organizujemy imprezy powietrzne oparte o sprawdzony sprzęt i profesjonalnych instruktorów lotnictwa. Proponujemy loty szybowcowe w kilku miejscach w Polsce oraz Europie. Wyjazdy integracyjne mogą być niezmiernie fascynujące!

Loty szybowcowe z wyciągarką, loty szybowcami, atrakcje dla firm

Loty szybowcowe z wyciągarką i instruktorem.

Proponujemy loty szybowcowe z wyciągarką oraz udziałem instruktora. Szybowiec uzależniony jest od warunków atmosferycznych oraz w pełni od zdolności pilota. Lot bezsilnikowy to niesamowite doznania i emocje. Zabezpieczenia na wyjazdach integracyjnych są równie ważne jak same atrakcje, gwarantujemy 100% bezpieczeństwa.

Loty widokowe, loty sportowymi samolotami, loty rekreacyjne

Loty widokowe w samolotach

Podczas wyjazdów integracyjnych macie Państwo możliwość odbyć loty widokowe. Organizujemy loty rekreacyjne nad pięknymi terenami na sprawdzonych i dynamicznych maszynach. Loty widokowe organizowane są tylko i wyłącznie w dobrych warunkach pogodowych, gwarantujących pozytywne doznania.

Loty akrobatyczne, loty cyrkowe, loty pokazowe

Loty akrobatyczne na szybowcach z instruktorem

Na specjalne zamówienie naszych Klientów zorganizujemy loty z udziałem wirtuozów latania na małych samolotach, beczki, spirale oraz loty do góry nogami to wrażenia nie do opisania! Oferta lotów akrobatycznych realizowana jest tylko i wyłącznie na specjalne życzenie Klientów.

Loty na motolotniach, motolotnie na imprezy integracyjne, loty motolotnią

Motolotnie, PARALOTNIE z instruktorem

Loty na motolotniach i paralotniach to niesamowita gratka dla osób o mocnych nerwach, mała i lekka konstrukcja maszyn sprawia że czujemy każdy podmuch powietrza. Możliwość nagrania lotów kamerami Go Pro! Istnieje możliwość organizacji pikników lotniczych jako imprez scenariuszowych.

Skoki spadochronowe w tandemie, skoki spadochronowe z instruktorem

Skoki spadochronowe w tandemie

Istnieje możliwość organizacji skoków spadochronowych dla grup do 20 osób na terenie całej Europy. Przygotujemy dla Państwa lotniczy event w oparciu o profesjonalny sprzęt i niezapomniane wrażenia! Skoki spadochronowe to również element extreme outdoor selector.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę