Pojazdy mechaniczne, atrakcje outdoor

Quady, buggy, off road, jeepy, poduszkowce, pojazdy Rhino, monster trucks

Poduszkowce na wynajem, poduszkowiec na imprezy

PODUSZKOWCE na WYNAJEM

Poduszkowce to super pomysł na imprezy firmowe, możemy się nim poruszać nad boiskiem, wodą, śniegiem, lodem i wszędzie tam gdzie teren jest w miarę płaski. Prędkość do 40km/h. W naszej ofercie są trzy poduszkowce w tym jeden dla osób niepełnosprawnych. Poduszkowce sprawdzają się znakomicie podczas pikników czy też organizacji imprez sportowych.

Pojazdy buggy, imprezy firmowe, wyprawy na buggy

BUGGY NA IMPREZY PLENEROWE

Pojazdy buggy to jazda rodem z filmy MAD MAX! Dwuosobowy pojazd mechaniczny o konstrukcji klatkowej z automatyczną skrzynią biegów i niezależnym zawieszeniu dzięki któremu możemy pokonać najtrudniejsze tereny od pustyni do górskich szlaków i niedostępnych mokradeł. Rewelacyjna atrakcja na wyjazdy integracyjne w plenerze.

Quady, wyprawy na quadach, quady wynajem, imprezy integracyjne

Quady NA IMPREZY

Quady to pojazdy terenowe przeznaczone do poruszania się w prawie każdych warunkach. Oferujemy scenariusze wypraw na quadach, widokowych wycieczek. Imprezy na quadach to również zawody w jeździe na czas, przejazdy na precyzję a także rekreacyjna jazda na piknikach!

Wyprawy off road, pojazdy 4x4, jeepy na wynajem, imprezy plenerowe

Off road na imprezy, pojazdy 4x4

Wyprawy off road to jedna z największych przyjemności na imprezach outdoor, potężne samochody terenowe, piękne, widokowe trasy przejazdowe, wielogodzinne zmagania z trudnościami terenu i wspólne zakończenie wyprawy super imprezą dla pasjonatów off road'u. Zapraszamy do świata konfrontacji maszyn z naturą!

Pojazdy Rhino na wynajem, wyprawy terenowe

WYPRAWY NA POJAZDACH RHINO

Rhino to dwuosobowe pojazdy mechaniczne przeznaczone do rekreacyjnej jazdy terenowej. Rhino idealnie sprawdzają się na górskich szlakach o niskim nachyleniu, wyprawy na Rhino to emocje, komfort oraz niesamowita przygoda. Pojazdy Rhino sprawdzają się także idealnie alternatywa do zaplanowanych wcześniej wypraw skuterowych.

Monster truck, ogromne samochody na imprezy

GIGANTYCZNE MONSTER TRUCK

Monster trucks to jak sama nazwa wskazuje ogromne samochodowy, ryk potężnych silników i łamanie barier fizyki. Szukacie mocnych wrażeń to te potwory są właśnie dla Was, zapewniamy przejazdy monster truck'ami oraz dostarczamy Monster truck'i na imprezy promocyjne. Więcej informacji: MONSTER TRUCK NA IMPREZY.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę