Wieczór tematyczny pt: "Erotic Night".

Erotic night, pole dance, erotic show, taniec brzucha.

Cel: Wyśmienita rozrywka.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny.
Ilość osób: 10 - 500.
Wartość dodana: Pozytywne emocje.
Elementy: Występy pole dance, artystyczna kamasutra, profesjonalny striptease, erotic show, ekskluzywne trunki, kolacja bankietowa.

EROTIC NIGHT

pole dance     Myślisz o zorganizowaniu wieczoru tematycznego z odrobiną słodyczy i pieprzu? Chcesz zaskoczyć pracowników nieszablonowym rozwiązaniem na wyjeździe incentive? Zapraszamy do niesamowitego scenariusza pt: "Erotic night"! Uczestnicy programu przy dźwiękach wyrafinowanej muzyki wciągnięci zostaną w świat wysublimowanej erotyki, zmysłowego tańca oraz niezapomnianych pokazów pole dance! Dostarczymy Wam rozrywki na najwyższym poziomie, a chwile jakie spędzicie z profesjonalnymi animatorami rozbudzą Wasze pragnienia i emocje...

TANIEC BRZUCHA

Taniec brzucha    Wieczór rozpoczniemy od konsumpcji drogich alkoholi, wykwintnego jedzenia oraz gorących rytmów muzycznych, w takt których profesjonalny zespół tańca odkryje przed Wami tajniki magii związanej z egzotyką w tańcu brzucha. Obejrzycie profesjonalny pokaz tańca brzucha, a także zostaniecie wciągnięci w zabawę taneczną. Dla chętnych przygotowaliśmy warsztaty tańca, które na pewno zainteresują nie tylko Panie!

POLE DANCE

    Występ pole dance to coś więcej niż taniec, intensywna gra na emocjach nie pozostawia nikogo obojętnym. Nasze tancerki przeniosą Was w inny świat, gdzie erotyka i sztuka spotykają się w wirującym tańcu, tańcu poświęconym naszym pragnieniom, doskonałości naszych ciał oraz nieskrępowanym odruchom. Jeśli "taniec na rurze" to pojęcie znane Ci tylko z filmów, przygotuj się na mocne uderzenie i trzymaj się mocno, bo inaczej odlecisz!

KAMASUTRA

Kamasutra show


     Całość imprezy podsycana będzie krótkimi wstawkami konferansjera oraz parą aktorów, ukazujących piękno Kamasutry. Opisy seksualnych pozycji rodem ze wszystkich tradycji i krajów w sposób szczególny poszerzają nasze horyzonty oraz sprawiają, że nasz świat seksualny i życie intymne wzbogacają się.

EROTIC SHOW

    Czas na danie główne, czyli erotic show! Jeśli kiedykolwiek zakładałeś, że widziałeś już wszystko, to przygotuj się na mocne uderzenie. Oferujemy dwie wersje tańca połączone ze stripteasem, dla Pań oraz Panów. W trakcie pokazu nasi artyści zaproszą wybrane osoby do czynnej zabawy, Disc Jockey rozgrzeje wszystkich zmysłową muzyką, a uczestnicy wieczoru odpłyną w znane tylko im samym wyspy szczęścia i radości.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę