Stwórzcie firmowy musical!

Warsztaty musical, musical dla firm, musical jako impreza tematyczna, zabawa integracyjna

Cel: Stworzenie firmowego musicalu.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Zabawa w teatr.
Ilość osób: 10 - 1000.
Wartość dodana: Kreatywne myślenie.
Elementy: Wcielanie się w postacie. odgrywanie ról, profesjonalni aktorzy, warsztaty artystyczne.

FIRMOWY MUSICAL

Musical firmowy     Nie ma lepszego sposobu na efektywną integrację dla dużych grup niż wspólna zabawa oparta na muzyce, tańcu i teatralnej improwizacji. Proponujemy Państwu rzecz absolutnie kultową - ''Firmowy musical'', jeden z najciekawszych scenariuszy na europejskim rynku eventowym. Jego skala i śmiałość wychodzą poza utarte schematy, wciąż zbyt często spotykane w naszej branży. Podczas realizacji musicalu przez Państwa pracowników uwolnione zostaną ekstatyczne emocje, a skończone widowisko ustanowi nowy standard w integracyjnej rozrywce. Nad przebiegiem całości czuwać będzie grupa uznanych specjalistów, którzy zadbają o maksymalne dopieszczenie każdego elementu Waszej broadwayowskiej produkcji.

DEFINICJA MUSICALU

   Zacznijmy jednak od arcyważnego pytania: czym dokładnie jest współczesny musical? Musical dla pracownikówOtóż jest to pojęcie niezwykle złożone i eklektyczne. Musical otwarty jest na wszystkie gatunki muzyczne i taneczne. Wyobraźmy sobie na przykład połączenie rapu z baletem klasycznym lub melanż muzyki metalowej ze stepowaniem. Takie kontrastowe zestawienia są jak najbardziej dopuszczalne i mogą pojawić się w wystawianym przez Państwa firmę przedstawieniu. Musical musi przy tym posiadać fabułę, której przyświeca święta reguła: ''gdy emocje stają się zbyt silne, by je wypowiedzieć, zaśpiewaj; kiedy są zbyt silne, by je wyśpiewać, zatańcz''. Oto świat sztuki totalnej, budującej lepsze relacje między ludźmi.

PRACA NAD TEKSTEM, ŚPIEW I CHOREOGRAFIA

   Przejdźmy teraz do właściwej części ''Firmowego musicalu''. Pierwszym jej etapem jest zaznajomienie uczestników z charakterem zadań, jakie przed nimi staną. Kiedy oswoją się oni z regułami przedstawienia, przychodzi czas na wybór fabuły. Do przygotowania jest kilka nieśmiertelnych scen, m.in. z ''West Side Story'', ''Singin’ In the rain'', ''Hair'', ''Chicago'' czy ''Evity''. Możecie też Państwo napisać i opracować własne piosenki i sceny, to jednak wymagać będzie sporej odwagi i wsparcia ekspertów. Do dyspozycji twórców ''Firmowego musicalu'' są m.in. czołowi polscy choreografowie, dyrektorzy muzyczni i scenografowie. The World is Yours! Witajcie w świecie nieskończonych możliwości, jakie otwiera przed Wami Projekt Efektywny.

PREMIERA FIRMOWEGO PRZEDSTAWIENIA

Zabawa w musical    Przychodzi wreszcie pora na wystawienie Waszego firmowego dzieła. Premiera musicalu ma miejsce na znakomicie oświetlonej scenie, a na specjalne życzenie (w rozszerzonej wersji scenariusza) towarzyszy Wam wyjątkowy zespół muzyczny, znany z udziału w wielu polskich produkcjach musicalowych. Występ sceniczny jest swoistym przełamaniem barier, ukoronowaniem procesu, który zachodzi w czasie pracy nad tekstem, muzyką i tańcem. Rozwój ekspresji każdego z uczestników przebiega równolegle do rozwoju relacji wewnątrz firmy. Przygotowanie występu wymaga bowiem doskonałej współpracy, wzajemnego zaufania i autentycznej kreatywności.

POJEMNY FORMAT SCENARIUSZA

   Na koniec kilka informacji odnośnie formatu ''Firmowego musicalu''. Jak już wspominaliśmy, scenariusz przeznaczony jest przede wszystkim dla dużych grup. Ze spektakularnymi efektami może go realizować nawet do paruset osób. Czas trwania scenariusza wynosi od dwóch do sześciu godzin, przy czym doradzamy wybranie co najmniej trzech, by uczestnicy mogli swobodnie zatopić się w twórczej atmosferze. ''Firmowy musical'' podnosi poprzeczkę niezwykle wysoko, stając w jednym rzędzie z najlepszymi produktami eventowymi współczesnej generacji.

 

 
 
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę