Impreza tematyczna pt: "Seksmisja"!

Zabawa dla dorosłych, pojedynek płci, seks gra, zabawa seksmisja

Cel: Zwycięstwo jednej z płci.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny.
Ilość osób: 10 - 100.
Wartość dodana: Integracja.
Elementy: Pełna charakteryzacja miejsca w klimacie seks-misji, profesjonalni animatorzy, konkurs dla zespołów, proces naturalizacji.

ZABAWA INTEGRACYJNE pT: SEKSMISJA

Pojedynek płci    Jest rok 2044, wojna płci. Wprowadzeni na początku XXI wieku w stan hibernacji pracownicy Państwa firmy budzą się w podziemnym państwie kobiet, które powstało po zakończeniu wojny nuklearnej. Z pewnością kojarzą już Państwo ten scenariusz. To przecież kultowa ''Seksmisja'', jedna z najlepszych polskich komedii. Projekt Efektywny z dumą prezentuje wieczór tematyczny inspirowany tym rewelacyjnym filmem. Klimat podszytego humorem science fiction, pomysłowe konkurencje i pokazy, rozkosz kulinarna oraz szalony taniec – przed Państwem inteligentna zabawa najwyższych lotów.

KONKURS ZESPOŁOWY - WOJNA PŁCI

    Początek ''Seksmisji'' to pojedynek płci, pojedynki kobiet z mężczyznami przepełnione dzikim humorem i emocjami. Przygotowaliśmy dla Was coś absolutnie specjalnego, komediową grę stymulującą sferę intelektualną. Poprowadzi ją uznany ekspert z dziedziny rozrywki, znakomity konferansjer o wielkim uroku osobistym i kulturze bycia. Zajmie się on również prowadzeniem reszty wieczoru. ''Seksmisja'' nigdy nie zwalnia, zapewniając wszystkim uczestnikom prawdziwą jazdę bez trzymanki.

QUIZ SEKS MISJA

Wojna płci

 

    Drugą część programu stanowi konkurs znajomości dialogów filmowych. Będziecie musieli dokończyć wiele znanych kwestii, które na ekranie wypowiadali Maksymilian Paradys (Jerzy Stuhr), Albert Starski (Olgierd Łukaszewicz), Lamia Reno, Emma Dax czy Jej Ekscelencja, czyli bohaterowie ''Seksmisji''. Przy okazji pracowników Waszej firmy czeka kilka miłych niespodzianek. Dynamicznie poprowadzony quiz dźwiękowy jest jednak jedynie wstępem do głównej części imprezy. Uwierzcie, że ''Liga broni, liga radzi, liga nigdy Was nie zdradzi.''

JAJO SHOW

Jajko show    Pamiętacie jedną z ostatnich scen filmu, w której Maks przygotowuje jajka po wiedeńsku? ''Więc, jeśli idzie o jajeczko, to na przykład ja najbardziej lubię, żeby było mięciutkie...'' - mówi nasz bohater. W oparciu o ten ''jajeczny'' wątek stworzyliśmy niezwykle wciągający show kulinarny, który przybliży Państwu dziesiątki wariacji na temat jajka. Jajko mollet, jajko w koszulce, kogel-mogel, jajko marmurkowe, niemieckie jajko kiszone, chińskie jajo stuletnie oraz wiele innych prezentacji, oryginalnych pokazów sygnowanych pieczęcią czołowych polskich szefów kuchni. ''Jajko show'' płynnie przechodzi w kunsztowną kolację, której motywem przewodnim jest futurystyczna kuchnia fusion, czerpiąca z tradycji science fiction zakorzenionej w ''Seksmisji''.

STAND UP

Stand up

    Sercem wieczoru jest monolog jednego z najlepszych polskich stand-uperów. Jego występ obraca się wokół tematyki związanej z seksem i wojną płci. Balansuje na granicy politycznej poprawności, a zarazem doprowadza widzów do niekontrolowanych wybuchów radości. Projekt Efektywny współpracuje z krajową elitą stand-upu i gwarantuje najwyższy sceniczny standard. Proponowani przez nas artyści oferują komizm w czystej postaci, esencję szalonej rozrywki i nieustanną interakcję z publicznością. Uwaga! Istnieje ogromne ryzyko popłakania się ze śmiechu.

PROCES NATURALIZACJI

Naturalizacja

    Ostatnim etapem gry dla dorosłych pt: ''Seksmisja'' jest naturalizacja kilku pracowników płci męskiej przez kobiety uczestniczące w wieczorze. Panie otrzymują do dyspozycji odpowiednie akcesoria i dokonują niezbędnych zabiegów. Przebrani mężczyźni, czyli świeżo upieczone członkinie ligi kobiet, wraz z resztą uczestniczek biorą udział w imprezie tanecznej do rytmu polskich hitów lat osiemdziesiątych. Kobiece państwo święci ostateczny tryumf, a Państwa firma oddaje się parkietowi z ''Seksmisją'' w tle. ''Albercik patrz, nasi pracownicy tu się bawili! ''.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę