Uczta Bogów - impreza tematyczna

Biesiada starożytna, uczta rzymska, wieczór starożytny, impreza dla Bogów, wieczór tematyczny.

Cel: Integracja, zabawa.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny.
Ilość osób: 10 - 100.
Wartość dodana: Rozrywka.
Elementy: Pełna charakteryzacja miejsca w klimacie uczty rzymskiej, profesjonalni animatorzy, menu Bogów, oprawa muzyczna, występy artystyczne.

Wieczór tematyczny

Wieczór tematyczny - impreza Bogów   Mitologie są jednym z najważniejszych źródeł inspiracji w kulturze światowej, inspirując kolejne pokolenia twórców. Od bliskich Zachodowi Europy mitów greckich i rzymskich przez tajemnicze mity starożytnych Egipcjan do podań nordyckich czy słowiańskich – opowieści o bogach i legendarnych bohaterach niezmiennie przyciągają i fascynują. Dziś jednak świat mitologii jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki Projektowi Efektywnemu mogą Państwo mogli wcielić się w najsłynniejsze boskie postacie i poznać ich życie. Zapraszamy na ''Ucztę bogów'', wieczór tematyczny o absolutnie niepowtarzalnym charakterze.

STAROŻYTNI BOGOWIE

   ''Uczta bogów'' odbywa się w pieczołowicie przygotowanej scenerii, nawiązującej do najlepszych tradycji mitologicznych. Jedną z możliwości jest również zapewnienie uczestnikom wieczoru odpowiednich przebrań. Szaty Zeusa i Afrodyty, zbroja Thora i kunsztowne ozdoby Ra – egipskiego boga słońca: to tylko niektóre z akcesoriów, które na Państwa życzenie będą do dyspozycji pracowników firmy. Nad płynnym przebiegiem całości wieczoru czuwa zaś charyzmatyczny konferansjer o dużej wiedzy i doświadczeniu, który wprowadzi firmowych bogów w atmosferę mitycznego święta. 

LEGENDARNA HISTORIA

Biesiada dla Bogów
   Zaczynamy od rozgrzewki, czyli stworzenia firmowej legendy. Zadaniem uczestników będzie improwizowana budowa mitycznej historii, opartej o szereg zaskakujących elementów. To kreatywne działanie ma na celu uruchomienie wyobraźni i pełnego niespodzianek łańcucha zdarzeń, często rodzącego niezwykle pozytywne emocje i wyzwalający śmiech. Firmowa legenda zaostrza apetyt na główną część ''Uczty bogów''; integruje z polotem i humorem.

BIESIADA BOGÓW, POKAZY

   Wkrótce przychodzi czas ucztowania. Na stole pojawia się kolacja godna boskiego Świętowanie Bogów, imprezapodniebienia. Proponujemy Państwu połączenie tradycji kulinarnych z całego świata; harmonijną mieszankę pozornie skrajnych smaków, czyli kuchnię fusion w znakomitym wydaniu. O jakość potraw zadbają uznani mistrzowie patelni, kucharze zaprawieni w bojach podczas pracy w czołowych europejskich hotelach i restauracjach. Oczywiście nie zabraknie również zestawu topowych alkoholi, boskich trunków o piorunującej mocy. Po kolacji odbędą się niesamowite pokazy, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach mitologiczne spektakle. Najpierw czeka Państwa pokaz boskiej mocy, okraszony efektami specjalnymi rodem z hollywoodzkich produkcji. Zeusowe błyskawice i herkulesowa siła stają się rzeczywistością dzięki grupie ekspertów, która umożliwi Państwu skorzystanie z każdego atrybutu potężnej władzy. Następnie na scenę wkroczą wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych festiwalach tancerki. Zaprezentują one rytualny taniec płodności, egipski taniec brzucha, za pomocą którego składano hołd starożytnym bogom. Energia tego pokazu robi ogromne wrażenie i nie pozostawia nikogo obojętnym.

MITOLOGICZNE SCENY

Rzymska biesiada   Ukoronowaniem ''Uczty bogów'' są warsztaty prowadzone przez zawodowych aktorów teatralnych. Dzielą się Państwo na drużyny bogów i odgrywają jedną z najbardziej znanych mitologicznych scen. Prezentacja aktorskich umiejętności uczestników odbywa się potem na scenie. Prometeusz, Herakles, Dedal, Ikar, Orfeusz, Ariadna… Oraz Odyn, Zeus, Hera i Ozyrys - te fantastyczne postacie ożywają dzięki uczestnikom Waszego wieczoru. Niezapomniane teatralne doświadczenie ma prawdziwie oczyszczający wymiar. Chwilę później wkroczycie na parkiet i oddacie się imprezie w rytm olimpijskich przebojów.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę