Impreza andrzejkowa w firmie

Firmowe andrzejki XXI wieku, wieczór tematyczny.

Cel: Rozrywka, zabawa.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny. Andrzejki. 
Ilość osób: 10 - 500.
Wartość dodana: Integracja.
Elementy: Andrzejkowy wystrój miejsca, wróżby andrzejkowe profesjonalni animatorzy, występy artystyczne, oprawa muzyczna.

IMPREZY ANDRZEJKOWE DLA FIRM

           Andrzejki to fantastyczny, przepełniony magią wieczór wróżb, który może być Wieczór andrzejkowy XXI wiekujednym z najważniejszych punktów jesiennego wyjazdu integracyjnego. Projekt Efektywny proponuje Państwu nowoczesną wariację na temat wieczoru andrzejkowego, łączącą tradycyjne elementy z rzadko spotykaną w tego typu imprezach oryginalnością i zapierającym dech w piersiach rozmachem. To właśnie ów rozmach - szczególnie ceniony przez naszych stałych klientów - jest podczas eventów spod znaku Projektu Efektywnego słowem-kluczem. Nie uznajemy półśrodków, zawsze dążymy do perfekcji. Przed Państwem Andrzejki XXI wieku, odmłodzone oblicze klasyki.

         Wstępem do wieczoru jest krótka, treściwa i ciekawa prelekcja o Andrzejkach, którą z humorem i polotem wygłasza konferansjer. Uczestnicy poznają wiele nieznanych szeroko faktów, a zarazem zostają wprowadzeni w atmosferę wieczoru. Bo jak mówi stare andrzejkowe przysłowie, "dziś cień wosku im ukaże, co im życie niesie w darze" i przyszłe losy uczestników staną się jasne…

      Drugi etap imprezy to rzecz kojarzona z Andrzejkami od setek lat – lanie wosku roztopionego w mosiężnym tyglu. Gorący wosk wlewa się powoli – zazwyczaj przez ucho od klucza - do misy z zimną wodą. Po zetknięciu się z powierzchnią wody, obserwujemy zastyganie masy woskowej, która przyjmuje najrozmaitsze kształty. Lanie cery (od łacińskiego cera = wosk) i interpretacja cieni rzucanych przez zastygłą bryłę jest fachowo nazywane ceromancją – sztuką wróżenia z wosku. Cała zabawa prowadzona jest przez ekspertów od ceromancji, którzy wprowadzają ją na wyższy poziom, zapewniając profesjonalizm i elegancki charakter.

JEDZENIE I MAGIA

     Kiedy uczestnicy są już absolutnie wciągnięci w andrzejkową narrację, na stołachImpreza andrzejkowa pojawia się znakomita kolacja. W Projekcie Efektywnym przykładamy do kulinarnych atrakcji szczególną uwagę, sami jesteśmy pasjonatami dobrej kuchni i doceniamy jej znaczenie dla przebiegu wieczoru. Jako bazową kolację podczas imprezy andrzejkowej oferujemy zestaw dań przybliżających Państwu kuchnię staropolską, opartą na kunszcie przygotowywania mięs, warzyw i sosów. Jak pisze znawca tematu Jarosław Dumanowski, "delikatność mięsiwa, śmiałość proponowanego smaku, a przede wszystkim ogromne zróżnicowanie dawnej kuchni staropolskiej to prawdziwy, choć dziś całkowicie zapomniany, fenomen."
     Po sutej i zadowalającej najwybredniejsze podniebienia kolacji przychodzi czas na główny punkt programu – występ europejskiej klasy iluzjonisty. Nasza firma współpracuje z kontynentalną i krajową czołówką w dziedzinie iluzji i gwarantuje dynamiczny, profesjonalny show, niezapomniane przeżycie odsłaniające przed uczestnikami wieczoru tajemniczy świat magii. Stawiamy na oryginalność, nie ma w naszej ofercie dwóch takich samych występów; iluzjonista przygotuje zatem dla Państwa program specjalnie skrojony i dopasowany do profilu widowni. Od sztuczek karcianych przez przebijanie asystentek płonącymi pochodniami do lewitacji – nienaganna technika i niebanalna osobowość magika są synonimem topowej iluzji.

WRÓŻBY I STARE BAJANIA

Andrzejki na imprezę firmową  
    Zwieńczeniem wieczoru jest druga część przygody z wróżbami – seans kart Tarota. Wkroczą Państwo na teren legendarnej i potężnej mocy, wszechwładnej talii, która od wieków fascynuje i przyciąga kolejne pokolenia miłośników wróżb. Tarot to w zasadzie coś więcej niż wróżby, to forma mistycznej wyroczni, mogąca zmienić się w niepowołanych rękach w niebezpieczne narzędzie. Projekt Efektywny oddaje jednak karty Tarota w ręce specjalistów, charyzmatycznych mistrzów, którzy pozwolą Państwu na rozkoszowanie się esencją tarotowej potęgi.

 


Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę