Organizacja quizu filmowego

Konkurs filmowy na wieczór tematyczny, konkurs wiedzy o kinie. 

Cel: Wygrana w konkursie wiedzy o kinie.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Quiz wiedzy o kinie.
Ilość osób: 10 - 100.
Wartość dodana: Edukacja przez zabawę.
Elementy: Pełna charakteryzacja miejsca w klimacie kinematografii, profesjonalni animatorzy, 3 rodzaje pytań, kolacja bankietowa, oprawa muzyczna, nagrody.

ROZPOCZNIJMY QUIZ FILMOWY

Magia kina quiz            Kino jest sztuką, której wpływu na rzeczywistość nie sposób przecenić. Działa niezwykle silnie, inspirując ludzi na całym świecie i kreując standardy myślenia o wielu sprawach. Moc kina jest tak potężna, że arcydzieła sztuki filmowej są jednymi z najważniejszych świadectw kulturowych naszych czasów. Kinu zdarza się także spełniać funkcję ideologiczną, jednak dla większości widzów film jest przede wszystkim świetną rozrywką. Każdy z nas ma swoje ulubione sceny i cytaty filmowe, nierzadko stają się one obiektami kultu. Mając zatem na uwadze pasję, z jaką traktują Państwo kinematografię, proponujemy udział w quizie ''Magia kina'', pełnym ciekawych pytań i emocji związanych z drużynową rywalizacją. Nagrodą główną są Oscary Projektu Efektywnego (może znaleźć się na nich np. logo Państwa firmy), forma hołdu złożonego filmowym erudytom. Quiz prowadzony jest dynamicznie i z rozmachem, zachęca do intelektualnego wysiłku, a zarazem integruje, bawi i wzrusza. Całość wzbogacamy o znakomitą kuchnię oraz imprezę taneczną w rytmach najsłynniejszych filmowych utworów.

PYTANIA ZE ŚWIATA KINA

         Pytania quizu podzielone są na trzy zestawy: klasyka światowa, kino polskie z okresu PRL i współczesne kino polskie. Zakres każdego zestawu pytań jest bardzo Impreza Magia Kinaszeroki: od tematyki czysto rozrywkowej i komediowej (np. pytania o filmy Barei, Lubaszenki czy znajomość ról Jima Carreya) przez nagrodzane za granicą polskie arcydzieła (filmy Wajdy, Hasa  i wielu innych tuzów) do absolutnych amerykańskich klasyków (''Ojciec chrzestny'', ''Terminator'', ''Titanic''). Forma pytań  i odpowiedzi często przyjmuje postać gry skojarzeniowej lub kalamburów, np. jeden z uczestników zabawy musi stworzyć na tablicy typu flipchart rysunek, który umożliwi danej grupie odgadnięcie tytułu filmu. Jeżeli grupie nie uda się rozwiązać rysunkowej zagadki w wyznaczonym czasie, reszta grup otrzymuje szansę na zdobycie punktu. Stawiamy na różnorodność form i elementy zaskoczenia, przełamujące formułę zwykłego quizu. Przeplatamy przy tym zabawę projekcjami kultowych scen filmowych oraz innymi niespodziankami.

CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD

Gwiazdy filmowe      Prowadzeniem quizu zajmuje się profesjonalny konferansjer o wyjątkowej aparycji i charyzmie.  Jego zdolności budowania napięcia, poczucie humoru i retoryczny polot są atrakcjami samymi w sobie. Projekt Efektywny współpracuje z najlepszymi konferansjerami w branży, rozumiejąc znaczenie ich talentu w perfekcyjnej organizacji eventów. Możliwe jest również urozmaicenie wieczoru krótkim wykładem krytyka filmowego, który w ciekawy i przystępny sposób przybliży np. kino Quentina Tarantino.

     Duże wrażenie robi nie tylko quiz, ale także ceremonia wręczenia Oscarów dla zwycięzców. Gala  Oscarowa połączona jest z imprezą taneczną, której oprawę zapewni wytrawny DJ, od lat specjalizujący się w nadawaniu tempa imprezom tematycznym. Tym razem przypomni Państwu dziesiątki filmowych przebojów w oryginalnych wykonaniach i porwie do tańca. Oczywiście nie obejdzie się bez uczty godnej Bogów hollywódzkiego ekranu. Wysokiej jakości potrawy i trunki serwowane podczas gali i dancingu są znakomitym dopełnieniem przygody z filmem, której doświadczają Klienci Projektu Efektywnego.

DLACZEGO QUIZ FILMOWY?

Konkurs filmowy
            Podchodząc do intelektu i potrzeb Klienta z najwyższym szacunkiem, oferujemy unikalny wieczór z kinematografią, który pozwoli pracownikom Państwa firmy na efektywną integrację poprzez wspólne rozwiązywanie filmowych zagadek i budowanie ducha zespołu wokół wszechwładnego kina. Naszym głównym celem jest satysfakcja uczestników, osiągana dzięki dopracowaniu wszystkich elementów eventu. Inteligentna rozrywka, perfekcyjna organizacja, nowatorskie rozwiązania - oto pojęcia, z którymi identyfikuje się nasza firma.

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę