Francuska impreza firmowa.

Impreza integracyjna stylizowana na francuski klimat, wieczór tematyczny.

Cel: Wyśmienita rozrywka.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny.
Ilość osób: 10 - 500.
Wartość dodana: Edukacja przez zabawę.
Elementy: Pełna charakteryzacja miejsca imprezy, profesjonalni animatorzy, występy artystyczne, francuskie trunki, kuchnia francuska.

FRANCUSKI WIECZÓR TEMATYCZNY. 

Impreza francuska    Kultura francuska wyróżnia się niezwykłym wyrafinowaniem i zmysłowością. Francja od wieków wyznacza również trendy i kierunki rozwoju Europy, głosząc hasło ,,wolność, równość, braterstwo’’. Polaków zawsze wiele z Francją łączyło, wystarczy przypomnieć postacie Napoleona i Chopina. Rozumiejąc Państwa fascynację kulturą znad Sekwany, Projekt Efektywny proponuje niezapomniany wieczór francuski, pełen szyku i rozpalonych do białości emocji. Naszą ambicją było stworzenie czegoś absolutnie wyjątkowego, dopasowanego do potrzeb Klienta niczym garnitur szyty na miarę.

         Rozpoczynamy pokazem kankana - legendarnego tańca, który rosławiły paryskie nocne kluby i kabarety w rodzaju Moulin Rouge. Kankan to taniec ekstrawagancki, ekscytujący, szybki i kolorowy, spontaniczny i radosny; to taniec, który wzbudza entuzjazm publiczności na całym świecie. Pokaz jest barwnym widowiskiem, wprowadzającym uczestników wieczoru w zmysłowy klimat Francji.

ZABAWY I TRADYCJE FRANCUSKIE

      Po zakończeniu pokazu tańca przychodzi czas na drugą część wieczoru - przeróżne Wieczór tematyczny francuskigry i zabawy związane z Francją. Poznają Państwo między innymi tajniki Petanki (gry w bule), tradycyjnej francuskiej gry towarzyskiej z elementami zręcznościowymi, a także taroka francuskiego, gry karcianej dla tych, którzy lubią wyzwania. Wymaga ona wiele umiejętności i taktyki. Już w czasach średniowiecza opisywano ją jako ,,grę królów’’. Petanka i Tarok to jednak tylko przykłady gier, które zapewnią Państwu znakomitą zabawę. Kiedy uczestnicy wieczoru nasiąkną atmosferą francuskich zabaw, zasiądą do stołu, by doznawać rozkoszy podniebienia. Słowo ,,rozkosz’’ jest tutaj jak najbardziej uzasadnione, gdyż kuchnia francuska cieszy się zasłużoną sławą najlepszej na świecie. Słynie z bogactwa wyszukanych smaków i niesamowitej tradycji dopracowanych do perfekcji przepisów. Nasz wieczór pozwoli Państwu na skosztowanie dwóch głównych typów kuchni francuskiej: haute cuisine, czyli tzw. kuchni wysokiej, stawiającej na dania starofrancuskie i wykwintne oraz nouvelle couisine - nowej kuchni, w której dominują lekkie i szybkie w przygotowaniu potrawy. Bon Appetit!

FRANCUSKIE SZALEŃSTWO

Animacja wieczór francuski    Następnie czeka Państwa uczta dla ducha - występ gwiazdy utrzymany w klimacie francuskiej piosenki. Należy pamiętać, że Francja jest ojczyzną tak wspaniałych wykonawców, jak Edith Piaf, Charles Aznavour, Serge Gainsbourg, Jacques Brel czy Georges Brassens. Literacki, poetycki tekst, melodyjna warstwa muzyczna i  specyficzny czar, niepowtarzalna lekkość - oto siła klasycznego ,,Chanson’’; sztuki piosenkarskiej najwyższych lotów. Ukoronowaniem wieczoru są warsztaty wiedzy o winach francuskich, prowadzone przez dyplomowanego sommeliera i zakończone degustacją najszlachetniejszych trunków naszego globu. Wina francuskie nie mają sobie równych, o ich smakach i bukietach zapachowych pisze się poematy. Warsztaty winiarskie to coś więcej niż zwykły wykład - to czysta pasja. Co sprawia, że Chablis tak doskonale pasuje do ostryg? Czemu wina taniczne pokazują całkiem nowy wymiar z tłustym mięsem? Odpowiedzi na te pytania poznają Państwo dzięki Projektowi Efektywnemu. Francja nie pozostawia nikogo obojętnym!

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę