Zorganizuj wieczór w klimacie HIP HOP!

Impreza w stylu RAP, impreza w stylu Hip-Hop.

Cel: Muzyczna rozrywka.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny.
Ilość osób: 10 - 500.
Wartość dodana: Integracja.
Elementy: Pełna charakteryzacja miejsca imprezy, profesjonalni hip hopowi disc jockeye, występy break dance, kolorowe drinki, konkurs tańca.

ŚWIAT HIP HOPU

Hip hop party    Kultura hip-hopowa pokonała w ciągu ostatniego ćwierćwiecza olbrzymią drogę - od buntowniczego głosu ulicy i getta przez świadomą siebie i dojrzałą wypowiedź artystyczną do pozycji absolutnego hegemona kultury masowej. Zwłaszcza muzyka została przez hip-hop całkowicie zdominowana - to właśnie hip-hopowi wykonawcy i producenci dyktują dziś trendy na rynku. Mają zresztą potężny wpływ nie tylko na muzykę, znakomicie czują się w świecie mody, sportu czy motoryzacji. Gwiazdy hip-hopu są obecnie wyjątkowo sprawnymi i nowatorskimi biznesmenami, podejmującymi pionierskie kroki w dziedzinie marketingu i dystrybucji. Koronnym przykładem jest tutaj Jay-Z, którego majątek przekroczy prawdopodobnie w 2015 roku miliard dolarów. Biznes jest przez hip-hopowców traktowany jak sztuka, wkładają w niego całe swoje serce. Takie podejście zainspirowało Projekt Efektywny do stworzenia wieczoru hip-hopowego, imprezy będącej hołdem dla wszystkich, którzy zarabiają pieniądze z polotem i dobrze się przy tym bawią.

ZOSTAŃ RAPEREM

     Zaczynamy od prelekcji na temat ewolucji kultury hip-hopowej. Pierwsze imprezy wImpreza RAP na wyjazd integracyjny Południowym Bronksie, DJ Afrika Bambaataa, rozkwit czterech filarów hip-hopu, Zachodnie i Wschodnie Wybrzeże, era g-funku i boom-bapu, fenomeny Tupaca, Notoriousa B.I.G. i Wu-Tang Clanu, wreszcie legendy polskiego rapu oraz przejście w erę globalną, dywersyfikacja gatunku i hip-hop jako biznes - to wszystko przybliży Wam w efektowny sposób niekwestionowany autorytet w dziedzinie historii kultury. Gdy uczestnicy wchłoną już hip-hopową wiedzę, przychodzi czas na wybranie biżuterii i innych akcesoriów, które są nieodłączną częścią miejskiego szpanu. Do dyspozycji mamy między innymi złote zęby (tzw. grille), ogromne łańcuchy i sygnety, ekstremalnie luźne bluzy i wyzywające stroje dla pań - każdy znajdzie tutaj coś miłego. Muszą Państwo przecież godnie reprezentować swoją firmę i pokazać, że to ona wjeżdża na imprezę jak prawdziwy gangsta raper, błyszcząc jak nikt inny w okolicy.

ROZKRĘCAMY IMPREZĘ HIP HOPOWĄ

Pokazy breakdance     Główna część imprezy zaczyna się od ekspresyjnego pokazu tańca breakdance, w którym tancerze (b-boye) wykonują karkołomne power moves (figury rotacyjne), przemawiają ciałem i zachęcają publiczność do kibicowania ich wysiłkom. Siła, gibkość, kondycja, wyczucie rytmu – poziom tych elementów jest w tańcu breakdance szczególnie wysoki. Pokaz wykonywany jest do muzyki granej na żywo przez DJ’a wyposażonego w gramofony i potrafiącego ciekawie skreczować – ostro manipulować krótkim fragmentem utworu za pomocą przesuwania nadgarstkiem winylowej płyty. Zanim uczestnicy wieczoru wejdą na parkiet, ich apetyty zostaną zaspokojone podczas amerykańskiej kolacji. Olbrzymie nowojorskie hamburgery, soczyste steki, skrzydełka z kurczaka czy naleśniki z syropem klonowym oparte są przede wszystkim na świeżych składnikach o nienagannej jakości. Stosunkowo proste, pieczołowicie przygotowane potrawy zadziwiają wyrazistym smakiem. Towarzyszą im klasyczne drinki rodem z USA, które z pewnością docisną imprezowy pedał gazu.

JAZDA NA MAKSA

 Hip hop night
    Aż wreszcie DJ wchodzi na najwyższe obroty i odpala zestaw żelaznych rapowych hitów. Potężny bas połączony z charyzmatyczną "nawijką" po prostu wyrywa z butów, temperatura parkietu gwałtownie rośnie. Uczymy się hip-hopowych ruchów od wmieszanych w  ekipę profesjonalnych tancerzy i dajemy z siebie wszystko. Pimp that shit! Roll that shit! Work that shit! Zrozumcie, że to właśnie Wy jesteście bohaterami tego spektaklu, prawdziwymi królami życia, którzy celebrują każdą chwilę niczym raperzy w szalonych  teledyskach.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę