Wieczór irlandzki na imprezę firmową!

Irlandzkie tradycje na imprezę integracyjną, irlandzkie zabawy, impreza irlandzka.

Cel: Wyśmienita zabawa.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny.
Ilość osób: 10 - 500.
Wartość dodana: Edukacja przez zabawę.
Elementy: Pełna charakteryzacja miejsca imprezy, profesjonalni animatorzy, występy artystyczne, irlandzkie trunki, kuchnia irlandzka, oprawa muzyczna.

WSTĘP DO SCENARIUSZA - IRLANDZKA KULTURA

Wieczór irlandzki       Irlandia - magiczna Zielona Wyspa, której kultura i zwyczaje są niezwykle bliskie Polakom. Z Irlandczykami łączy nas niezależny duch, umiłowanie wolności, braterstwa i zabawy. Można powiedzieć, że znakomicie rozumiemy celtycką tradycję. Projekt Efektywny pozwoli Państwu przenieść się do irlandzkiego świata, z jego niepowtarzalnymi dźwiękami, smakami i atmosferą szlachetnej celebracji życia. Irlandzki wieczór organizowany przez naszą firmę to kompleksowe doświadczenie wszystkiego, co w kulturze Zielonej Wyspy najbardziej porusza zmysły i duszę. Impreza rozpoczyna się niesamowitym pokazem tańca w stylu Riverdance. Ten charakterystyczny „irlandzki step” robi wielkie wrażenie na każdym widzu. Tancerze urzekają swoją lekkością i precyzją, zachęcając do oddania się hipnotycznemu rytmowi. Całości dopełniają przepiękne celtyckie stroje. Pokaz tańca jest fantastycznym wstępem do dalszej rozrywki, buduje oryginalny klimat i wzbudza ogólny podziw.

IRLANDZKIE TRADYCJE

Wieczór tematyczny Irlandia
     Drugim etapem wieczoru są zabawy rodem z irlandzkich festynów. Najwyższej jakości wyspiarskie piwo, degustacje whiskey, kulinarne przygody, integracja zespołów poprzez przeróżne konkursy i wyzwania (na przykład naukę tworzenia celtyckich plecionek) - to jedynie część przygód, jakie czekają uczestników. Każdy element jest tutaj dokładnie przemyślany, zadziwia rozmachem i jakością. Gwarantujemy najwyższy poziom, ekskluzywność w bardzo dobrym guście.

JEDZENIE I TANIEC

Irlandzka muzyka na imprezy    Gdy uczestnicy są już całkowicie pochłonięci irlandzką opowieścią, przychodzi czas na stylową kolację. Kuchnia irlandzka wyróżnia się zamiłowaniem do świeżych produktów i pożywnych potraw, opartych zazwyczaj o przyrządzone na wiele sposobów ziemniaki i wyborne mięso – głównie wołowinę, baraninę i wieprzowinę. Tak powstają np. irish stew czy popularne dublińskie coddle. Nie brakuje także ryb i owoców morza, serwowanych z dużą ilością kunsztownie przygotowanych warzyw. Na deser przepyszne owocowe puddingi, celtycka klasyka. Po kolacji wystąpi gość specjalny, gwiazda o uznanej renomie. Projekt Efektywny współpracuje z szeregiem charyzmatycznych wykonawców, zdolnych do udźwignięcia ciężaru gatunkowego najbardziej wymagających imprez. Związane z nami gwiazdy to ludzie robiący wielkie wrażenie na widzach, łatwo nawiązujący z nimi przyjazny kontakt i wszechstronnie utalentowani. Nikt nie będzie się nudził podczas fascynującego występu, przyciągającego uwagę swą porywającą energią. Najedzeni i wypoczęci uczestnicy, oczarowani występem gwiazdy przystąpią do nauki tańca w stylu Riverdance. Pamiętacie Państwo Leonardo DiCaprio i Kate Winslet dziko stepujących na pokładzie Titanica do rytmu celtyckich utworów? Dzięki Projektowi Efektywnemu taki taniec stanie się możliwy. Nasi instruktorzy dostosowują się do każdego poziomu sprawności fizycznej uczniów, zapewniając efektywną naukę w zabawowej formie.

TANIEC, MUZYKA, ŚPIEW I ZABAWA

   Irlandzkie tradycje imprezy integracyjne
     Imprezę wieńczy konkurs tańca, dynamiczny i zmysłowy. To jedna z esencji irlandzkiej kultury, tzw. Feis. Mieniące się wszystkimi odcieniami zieleni kostiumy, poezja ruchu i ekspresji, muzyka i śmiech. Każdy uczestnik może w trakcie Feis wyrazić swoje wnętrze poprzez taniec. Zwycięzcy zostaną uhonorowani nagrodami godnymi mistrzów celtyckiego stepowania. Irlandzki wieczór z Projektem Efektywnym - kulturowy geniusz Zielonej Wyspy, prawdziwe emocje i profesjonalizm.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę