Zespół na żywo, cover band

Zespół na imprezę, zespół muzyczny, kapela na wesela, oprawa muzyczna imprez

Cel: Rozrywka.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Zespół muzyczny. 
Ilość osób: 10-2000. 
Wartość dodana: Pozytywne emocje. 
Elementy: Profesjonalni muzycy, charyzmatyczna wokalistka, znane utwory, muzyka na żywo, świetna zabawa. 

ZESPÓŁ NA IMPREZY - COVER BAND - AICHA MAGIJA

    Jeżeli szukają Państwo zespołu muzycznego na imprezy firmowe, mamy dla Zespół muzyczny.jpgPaństwa uniwersalne rozwiązanie, które spełni nawet najbardziej wybredne oczekiwania.

Uznany na polskim rynku zespół Aicha Magija zapewni profesjonalną oprawę muzyczną podczas wszelkiego rodzaju eventów: od wieczorów tematycznych, przez imprezy okolicznościowe, do gal firmowych.

    Aicha Magija to cover band z wieloletnim doświadczeniem, w skład którego wchodzą wybitni muzycy, związani na co dzień z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

SKŁAD COVER BANDU

Aicha Słoniec - liderka i założycielka zespołu, znana m.in. z telewizyjnych show, takich jak : ''Bitwa na głosy'', ''X-Factor '' oraz ''Must Be The music '', gdzie swoimi energetycznymi występami zachwycała jurorów. Aicha ma na swoim koncie solową płytę zatytułowaną ''Aicha Magija'' wydaną przez Siła-z-pokoju Version Records . Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem, który ma się ukazać wiosną 2016 roku.

Aicha to przede wszystkim ogromny talent wokalny, jeden z najlepszych ''czarnych'' Kapela na wesela.jpggłosów w Polsce. Każdy utwór w jej wykonaniu to osobne przeżycie. Aicha jest również prawdziwym scenicznym zwierzęciem - posiada niepowtarzalną charyzmę i osobowość, dzięki którym nawiązuje magnetyczną relację z publicznością.

Zbigniew Bałdys - niezwykle wszechstronny gitarzysta. Znany ze współpracy z Ustronsky (laureaci 46. KFFP W Opolu), Big Bandem Lothara Dziwoki (występy z gwiazdami jazzu) i Abradabem.

Eryk Urbaniec - jeden z najciekawszych perkusistów młodego pokolenia, znany z gry w zespołach  Puste Biuro, Grupa Furmana, Natalee, Aicha Magija, Treetops i Dukat

Paweł Kukla - instrumenty klawszowe - współpraca z ''Pomau '' , ''Bea Be'' , '' Pasimito Quintet'' , ''Kamila '' , ''Aicha Magija'' , '' Leszek Cichońsk'' , muzyka do spektakli .

Wojciech Chrobak - ceniony w środowisku gitarzysta basowy, współpracujący m.in. z Wojtkiem Gruszczyńskim (The Voice Of Poland), Braćmi Golec , Aicha Magija, Patrykiem Kumorem i Andreo & Karina

Paweł Lemański - wirtuoz instrumentów klawiszowych. Współpracuje lub współpracował m.in.  z Renatą Wolkiewicz (The Voice Of Russia), Kubą i Maćkiem Molędami i Paullą.

REPERTUAR ZESPOŁU MUZYCZNEGO

    W repertuarze cover bandu Aicha Magija znajdują się głównie hity muzyki współczesnej, polskie i zagraniczne. Każdy z utworów jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i wykonywany z wielkim rozmachem. Zespół na imprezy i eventy czy cover band musi umieć zagrać właściwie wszystko, dlatego Aicha Magija stawia na wszechstronność. Członkowie zespołu tworzą klimat odpowiedni dla atmosfery i stylistyki danego wydarzenia, dając Państwa firmie czyste muzyczne emocje w najlepszym gatunku.

    Wszystkie elementy koncertu zespołu Aicha Magija planujemy oczywiście we współpracy z klientem. Dobór oprawy muzycznej można wcześniej uzgodnić, by znalazły się w niej utwory, które na pewno chcieliby Państwo usłyszeć.

TRUBUTE TO AMY WINEHOUSE

Zespół na żywo.jpg

       W ofercie zespołu muzycznego możemy również znaleźć nową, fascynującą pozycję, 

jaką jest profesjonalne show z coverami utworów legendarnej Amy Winehouse. Występ trwa 60 minut, jest połączony z efektami świetlnymi, kostiumami, klimatycznie ozdobioną sceną i - przede wszystkim - łudząco podobnym do Amy Winehouse wokalem, w który ''wciela się'' Aicha. Wszystko po to, by zabrać słuchaczy w niesamowitą podróż do muzycznego świata Amy, słynącej z oryginalnej barwy głosu i genialnych numerów z jazzowym pazurem, które zachwyciły słuchaczy na całym świecie.

MODERN BRITISH MUSIC

Cover band.jpg

 Kolejną propozycją, którą przygotowaliśmy dla Państwa z zespołem muzycznym na imprezy (cover bandem), jest wieczór tematyczny, który przenosi uczestników do świata brytyjskiej muzyki.

    Wieczór tematyczny ''Modern British Music'' jest kompleksowym i pełnym prawdziwych emocji rozwiązaniem, które gwarantuje zgodną z najnowszymi trendami integrację na wysokim poziomie. Tworząc ''Modern British Music'', nawiązaliśmy do najciekawszych i najpopularniejszych zjawisk na brytyjskiej scenie, która wciąż jest jednym z dwóch (obok Stanów Zjednoczonych) hegemonów światowego przemysłu muzycznego. Chcemy, by bawili się Państwo przy największych przebojach takich wykonawców jak Amy Winehouse, Adele czy Duffy, poznając przy okazji inne aspekty wyspiarskiej kultury w wyjątkowej atmosferze radosnej celebracji.

PRZYKŁADOWE UTWORY COVER BAND (YOUTUBE).  

Cover band - utwór 1.jpg  Cover band - utwór 2.jpg Cover band - utwór 3.jpg  Cover band - utwór 4.jpg 


Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę