Apokalipsa: Dni sądu

Gra team building, gra fabularna, gra kreatywna, gra integracyjna.

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Nauka pracy pod presją czasu/sytuacji
 • Analiza zdolności przywódczych
 • Realizacja funkcji team buildingowej
 • Rozwój kreatywnego myślenia
 • Psychologiczne wnioski z obserwacji graczy

Apokalipsa - gra psychologiczna.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

 • Scenariusz 10 dniowej wyprawy
 • Wcielanie się w postacie
 • Walka o sprzęt i pożywienie
 • Handel między uczestnikami
 • Bezpośrednia konfrontacja
 • Analiza behawioralna przebiegu wyprawy 

WCIĄGAJĄCA FABUŁA GRY.

Gra zespołowa         Najwyższej jakości teamwork, czyli oparta na wzajemnym zaufaniu, stymulacji umysłowej i empatii praca zespołowa: oto fundament każdego udanego przedsięwzięcia biznesowego. Proponujemy Państwu maksymalnie efektywną grę team buildingową, opartą o wieloletnie analizy czołowych fachowców. ''Apokalipsa: Dni Sądu'' rozgrywa się w świecie, na którym wojna atomowa odcisnęła śmiertelne piętno. Starcie mocarstw pozostawiło przy życiu tylko znikomą część populacji globu. Jednymi z nielicznych, którzy przetrwali zagładę, są pracownicy Państwa firmy. Czeka ich szereg intelektualnych i emocjonalnych wyzwań, przygotowanych przez dział kreatywny Projektu Efektywnego. Zobaczą Państwo, jak w kilku pomieszczeniach odbywa się podróż pełna karkołomnych przygód, która zbuduje między uczestnikami nierozerwalną więź.

PRECYZYJNA KONSTRUKCJA GRY

         Model gry wyróżnia się zaawansowaniem. Wywodzi się w prostej linii z gier RPG,Gry team building ale jest przy tym wzbogacony o wiele nowych elementów, kładących nacisk na wielopoziomowy team building. Gra składa się z kilku precyzyjnie skonstruowanych etapów, z których każdy jest osobnym doświadczeniem psychologicznym. W ten sposób relacje między ludźmi w zespole nabierają głębi, mogą zostać dokładnie sprawdzone i ocenione. Pojawia się również możliwość ich rozwoju. Przebieg gry jest monitorowany przez uznanego psychologa biznesu, którego rewolucyjne metody zostały docenione przez najważniejszych graczy na polskim rynku. By scharakteryzować psychologiczną analizę, która odbywa się w trakcie ''Apokalipsy'', przejdźmy teraz do bardziej szczegółowego opisu. Pomoże on w zrozumieniu złożonej mechaniki rozgrywki.

PROFESJONALNA ANALIZA PSYCHOLOGICZNA

Profesjonalny team building         Podobnie jak w klasycznych grach RPG, uczestnicy mają do dyspozycji karty postaci i przedmiotów oraz karty umiejętności i akcji. Różnorodność kart otwiera olbrzymie pole zachowań i uczuć. By przetrwać w postapokaliptycznym świecie, grupa musi zmierzyć się z własnymi ograniczeniami i przełamać bariery komunikacyjne. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy Państwa pracownikom uda się działać zgodnie z żelazną regułą teamworkingu: ''Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego''. Oczywiście wypracowanie tak silnego zaufania i identyfikacji z grupą wymaga wielkiego zaangażowania ze strony wszystkich uczestników. Z pewnością przyjdą momenty zwątpienia i konflikty charakterów. Pracownicy będą postawieni pod presją czasu i dramatycznych okoliczności. Psycholog dostanie dzięki temu potężny materiał do analizy. Zdolności przywódcze, twórcza inteligencja, empatia i umiejętność improwizacji zderzą się z biernością, egoizmem i strachem. Po zakończeniu gry Państwa firma otrzyma kompleksowy raport, oceniający postawę pracowników podczas rozgrywki pod wielorakim kątami.

OGROMNE EMOCJE I RADYKALNE WYBORY

         ''Apokalipsa: Dni Sądu'' obfituje w zaskakujące zwroty akcji i szokujące sytuacje, Praca w zespolektóre stawiają cały dotychczasowy wysiłek uczestników na głowie i prowokują do radykalnych wyborów. Jak mówi guru nowoczesnej psychologii biznesu Marvin Gatti: ''progresywne ćwiczenia team buildingowe zmuszają ludzi do definiowania swojego człowieczeństwa'', a także do ''zastanowienia się nad pierwotnymi prawami rządzącymi naszym istnieniem'. By zespół osiągnął maksimum efektywności, należy wspólnie zbliżać się do krawędzi i zaglądać w przepaść. Teamwork może wówczas wchodzić na najwyższe obroty, grupa jednoczy się dużo silniej niż w trakcie zwykłych gier grupowych czy schematycznych zabaw pozbawionych prawdziwego napięcia.

TEAM BUILDING Z PROJEKTEM EFEKTYWNYM

Teamwork         Projekt Efektywny - podobnie jak Państwa firma - stawia sobie bardzo wysokie cele. Ich osiąganie wymaga nieustannej progresji, rozwoju intelektualnego pracowników oraz implementacji nowatorskich rozwiązań. Nie interesuje nas minimalizm, dlatego nasze gry team buildingowe cechuje oryginalność koncepcji i bezkompromisowość. W czasie realizacji dbamy o najdrobniejsze szczegóły, czego potwierdzeniem są referencje czołowych rodzimych marek i międzynarodowych korporacji. Team building z Projektem Efektywnym to profesjonalizm i pasja w czystej postaci.

 

 
 
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę