"Szpiegowska pułapka" - Escape the room!

Escape room, gra ucieczka, exit game, pokój zagadek.

 

Korzyści dla uczestników: 

  • Skonsolidowanie zespołu wokół celu
  • Kreatywna współpraca zespołowa
  • Ćwiczenie logicznego myślenia
  • Poprawa koncentracji nad zadaniem
  • Rozrywka intelektualna

Escape room - gra logiczna (team building).jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Pokój logicznego ciągu
  • Akwarele Hitlera
  • Pokój telefoniczny
  • Pokój Doktora Zagadki
  • Pokój wielkich ludzi

SZPIEGOWSKA PUŁAPKA: ESCAPE THE ROOM, EXIT GAME.

Exit Game.jpg         Prestiżowi klienci biznesowi wymagają od Projektu Efektywnego inteligentnych i skutecznych rozwiązań. Coraz większą popularność zyskują gry scenariuszowe w hotelach, które gwarantują pełen emocji team building oparty o sztukę logicznego myślenia i współpracy wewnątrz grupy. Proponujemy zatem Państwu twórczą wariację na temat scenariusza, który mieliśmy już okazję wielokrotnie przeprowadzać. Nasza gra nosi tytuł ''Szpiegowska pułapka: escape the room'' i przenosi uczestników do świata brutalnej rywalizacji między tajnymi służbami największych światowych mocarstw. Wyjazd integracyjny nabiera dzięki ''Szpiegowskiej pułapce'' oryginalnego charakteru i staje się niepowtarzalnym doświadczeniem, konsolidując przy tym firmę. Exit room możliwy do realizacji w każdym hotelu!

PRECYZYJNA KONSTRUKCJA I ROZMACH

         Państwa pracownicy wcielają się w role członków elitarnej grupy dochodzeniowej, Pokój zagadek.jpgktóra zostaje uwięziona w jednym z hotelowych pokoi przez sprawcę morderstwa tajemniczej pokojówki. Sprawa jest wyjątkowo poważna, gdyż pokojówka była zamieszana w międzynarodową intrygę dyplomatyczną. Celem uczestników gry jest wyjście z pokoju i schwytanie mordercy. By tego dokonać, trzeba będzie zmierzyć się z wieloma zagadkami logicznymi, umiejętnie łączyć fakty, łamać szyfry, szybko i kreatywnie podejmować decyzje. ''Szpiegowska pułapka: escape the room'' zadziwia precyzyjną konstrukcją i rozmachem, prezentując szereg team buildingowych wyzwań w znakomitej formie. Konstrukcja naszej exit game jest uniwersalna i możliwa do adaptacji prawie w każdych warunkach.

NOWATORSKA MECHANIKA ROZGRYWKI EXIT GAME.

Gra ucieczka.jpg           Uczestnicy losują najpierw karty postaci, w które wcielą się podczas gry. Każda postać posiada wyrazisty charakter, przedmioty i umiejętności. Trzeba je będzie twórczo wykorzystać, co nadaje grze odpowiednią głębię. Zastosowaliśmy tutaj elementy gier LARP (ang. Live Action Role Playing), które są bliskie improwizacji teatralnej. Na przykład jeden z Państwa pracowników wcieli się w kapryśnego eksperta od materiałów wybuchowych i pomoże rozbroić bombę ukrytą w pokoju, ale reszta grupy będzie miała sporo kłopotów z jego nieprzewidywalnym zachowaniem. W ten sposób rozgrywka staje się jeszcze trudniejsza. Szczególny nacisk kładziemy na jakość intelektualnych wyzwań, jakie przed Państwem stawiamy w exit game. Naszą inspiracją są klasyczne szpiegowskie filmy, m.in. ''Tożsamość Bourne’a'' i perypetie Jamesa Bonda, a także słynny film ''Cube'', który stanowi wzorzec dla gier w stylu ''escape the room''.

EXIT GAME, PRAWIDZIWE EMOCJE!

         ''Szpiegowska pułapka: escape the room'' pozwala uczestnikom na wyrafinowanąUcieczka z pokoju gra.jpg integrację, łącząc dynamikę intrygi kryminalnej z kompleksowym team buildingiem pod presją czasu. Całość jest podszyta niebanalnym humorem i na zawsze pozostaje w pamięci Państwa pracowników. Kiedy uda im się opuścić pokój, czeka ich niespodziewany zwrot akcji i spotkanie oko w oko z mordercą. Umiejętnie stopniujemy napięcie firmowej rozgrywki, niczym Alfred Hitchcock dbamy o najdrobniejsze detale fabuły. Proszę się przygotować na prawdziwe emocje w najlepszym gatunku, nasze gry nie pozostawiają nikogo obojętnym i wprowadzają nowe standardy inteligentnej rozrywki.

MOC EFEKTYWNEJ INTEGRACJI

Wydostań się z pokoju.jpg
         Ekskluzywne wyjazdy firmowe nie mogą być produkowane taśmowo. Projekt Efektywny traktuje każdego klienta w indywidualny sposób, oferując scenariusze szyte na miarę i dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa. ''Szpiegowska pułapka: escape the room'', to exit game która spełnia wszystkie funkcje nowoczesnego team buildingu w efektownej oprawie. Tylko kreatywna współpraca i przekroczenie własnych barier zapewni Państwa pracownikom sukces. Pasja i profesjonalizm naszej firmy są gwarancją efektywnej integracji.

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę