Gra integracyjna pt: "Nawiedzony hotel".

Teamwork, team building, gra integracyjne i przeprowadź dochodzenie...

Cel: Rozwiązanie tajemniczej zagadki.
Gatunek: Gra fabularna, team building.
Ilość osób: 10 - 60.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Wartość dodana: Integracja grupy.
Elementy: Spotkanie z duchami hotelu, zagadkowa fabuła, ciekawe zadania.

 CO DZIEJE SIĘ W HOTELU?

Duchy gra integracyjna   Od dłuższego czasu w hotelu dzieją się dziwne rzeczy, w pokojach gościnnych pojawiają się nagle przedmioty nie należące do gości hotelowych, można umyć przez przypadek zęby nie swoją szczotką do zębów albo znaleźć w szafie z garniturami jedwabną koszulę rodem z XIX wieku. W recepcji natomiast, jak twierdzą goście, pracuje o kilku recepcjonistów więcej niż w rzeczywistości, kilka razy w tygodniu jakiś gość hotelowy informuje obsługę że ustalał zmiany swojego pobytu lub warunki z osobami, których tak naprawdę nikt nie zna. Żeby tego było mało raz na jakiś czas obsługa hotelu wchodząc do sali konferencyjnej znajduje szczegółowe zapisy na tablicy, wygląda to tak jakby szkolenie przed chwilą Martwa pokojówka gry integracyjnedobiegło końca ale tak naprawdę nic takiego nie miało miejsca. Zdarza się że pracownicy hotelu zakłopotani i skołowani całą sytuacją zwracają się do siebie innymi imionami niż noszą naprawdę, później nikt nie potrafi wytłumaczyć takiego przejęzyczenia. Nocą na pustych korytarzach słychać szeptane rozmowy między kilkoma osobami, jakby grupa osób coś knuła ale żadna kamera oraz oko ludzkie nie rejestruje w tym momencie nikogo. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest ciągle pojawiające się w różnych miejscach zdanie: "Nie chcemy już więcej tutaj być!", w książce rezerwacji, w notatkach służbowych, nawet w menu restauracyjnym. Hotel stanął na granicy wytrzymałości jego pracowników, coraz więcej ludzi odchodzi, bo boi się o swoje życie i coraz mniej osób chce w hotelu pracować, to wyjątkowe miejsce dlatego też musicie pomóc i uwolnić to miejsce od niekorzystnych zjawisk.

ZADANIA DLA ZESPOLU

Nawiedzony hotel gra integracyjna   Drużyna złożona ze specjalistów od zjawisk paranormalnych ma na celu odkrycie zagadki i uwolnienie hotelu od ogromnego problemu, jaki nad nim wisi. Grupa, dzięki nowoczesnej technice, jest w stanie nawiązać kontakt z duchami tego miejsca i przeprowadzić z nimi przesłuchanie w celu wyjaśnienia całej zagadki. W każdej grupie znajdują się sekcje odpowiedzialne za konkretne zadania, a celem Waszej pracy będzie UWOLNIENIE HOTELU OD BŁĄKAJĄCYCH SIĘ W NIM DUCHÓW.

POSTACI DUCHÓW W GRZE FABULARNEJ

  • SZTYWNY SZEF HOTELUSztywny Szef Hotelu Gry integracyjne
  • MARTWA POKOJÓWKA
  • OGRODNIK WĄCHAJĄCY KWIATKI OD DOŁU
  • ZIMNY RECEPCJONISTA

CECHY SCENARIUSZA

Duch kobiety gra integracyjna

   
    Zabawa integracyjna
z elementami współpracy w zespole to idealna propozycja dla wszystkich uczestników wyjazdów integracyjnych, którzy mają ochotę spróbować czegoś nowe i sprawdzić się w roli poszukiwacza paranormalnych zjawisk. 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę