Gry integracyjne dla pracowników

Gry logiczne, edukacyjne, team building, gry zespołowe

Kto zabił pokojówkę?

 • Zagraj w najlepszą grę detektywistyczną, kształtującą umiejętność pracy w zespole, wspomagającą integrację grupy poprzez wspólne poszukiwanie zabójcy!

     > Czytaj więcej

Pandemia - Team building

 • 90 minut to niewiele czasu by uratować świat przed Pandemią Zombi. Tylko zgrany i doświadczony zespół może zapobiec światowej tragedii. Powodzenia!

     > Czytaj więcej

"Szpiegowska pułapka" - Escape the room!

 • Ta emocjonująca gra zapewni Ci wyrafinowaną integrację poprzez dążenie grupy do wspólnego celu, związanego z intrygą kryminalną!

     > Czytaj więcej

Maszyna Rube Goldberga

 • Zintegruj się z grupą podczas rewelacyjnej zabawy, rozgrywającej się wokół skomplikowanego mechanizmu!

     > Czytaj więcej

Kino gatunków – warsztaty filmowe

 • Najlepsza forma integracji i wiele pozytywnej energii? Wybierz świetną zabawę w kręcenie filmu, teledysku czy wiadomości TV!

     > Czytaj więcej

Firmowa sztuka teatralna!

 • Sprawdź tę kreatywną grę – daje ogrom zabawy przy wspólnej nauce śpiewu, tańca i recytacji, przełamuje bariery komunikacyjne!

     > Czytaj więcej

Gry zagadki pt: "Wywiad z wampirem"

 • Nauka logicznego myślenia poprzez zabawę? Zagraj w serię gier zagadek dotyczących mrocznego świata wampirów!

     > Czytaj więcej

Apokalipsa: Dni sądu

 • Sprawdź tę zabawę pozwalającą na weryfikację zdolności przywódczych! Tu integracja grupy przebiega dużo silniej, niż w innych grach grupowych!

     > Czytaj więcej

Quiz PRL

 • Ta zabawa integracyjna oparta na serii gier zagadek, dotyczących PRL-u to świetna propozycja podróży w czasie! Nie może Cię na niej zabraknąć!

     > Czytaj więcej

Firmowa forteca - Team building

 • Wypróbuj tę kreatywną grę team buildingową, która poprzez zabawę uczy pracy projektowej i pomaga w integracji całego zespołu!

     > Czytaj więcej

Bitwa polityków! Symulacja parlamentu

 • Edukacja przez zabawę? Podczas tej gry ukształtujesz umiejętności pracy pod presją czasu i odkryjesz w niej doskonałą metodę integracji!

     > Czytaj więcej

ZIMOWA INTEGRACJA - GRA SZPIEGOWSKA!

 • Wypróbuj idealną na zimową aurę grę szpiegowską, wpierającą rozwój kreatywnego myślenia, dającą wiele zabawy i aktywnego wypoczynku!

     > Czytaj więcej

Superbohaterzy nadchodzą!

 • Ta gra zapewnia świetną zabawę na każdej imprezie integracyjnej! Sprawdź jak wspólne projektowanie nadczłowieka wpłynie na Twoje relacje z pracownikami!

     > Czytaj więcej

Scenariusze LARP

 • Zagraj w tę wyjątkową grę terenową, opartą na zabawach scenariuszowych w plenerze, podczas której zawodnicy wcielają się w role baśniowych postaci!

     > Czytaj więcej

Gry wojenne

 • Grupowe gry wojenne, oparte na zabawie w wojnę świetnie zintegrują Twoją grupę podczas wspólnego planowania taktyki i strategii!

     > Czytaj więcej

Firmowy LipDub!

 • Wypróbuj tę grę zespołową, zapewniającą moc zabawy i nakręć teledysk Lip Dup, w którym grupa osób porusza ustami do wybranej piosenki!

     > Czytaj więcej

"Nawiedzony hotel"

 • Gra integracyjna, polegająca na przeprowadzaniu dochodzenia i rozwiązaniu tajemniczej zagadki, pełna spotkań z duchami. Zaintrygowany?

     > Czytaj więcej

Starcie liderów

 • Jesteś liderem zespołu? Ta gra doskonale sprawdzi Twoje umiejętności przywódcze i skuteczność zarządzania pracownikami!

     > Czytaj więcej

Sabotaż imprezy firmowej. Team Building.

 • Ta gra zespołowa idealnie zweryfikuje stopień integracji grupy! Wypróbuj się w udaremnieniu sabotażu imprezy.

     > Czytaj więcej

"Pokoje" Horror Thriller. Team Building

 • Gra horror? Weź udział w tej mrożącej krew w żyłach zabawie integracyjnej i sprawdź jak strach i presja czasu wpływają na Ciebie!

     > Czytaj więcej

 
 

Musical firmowy, integracja 50-500 osób

 • Pracujesz w dużej firmie? Ta zabawa integracyjna, polegająca na stworzeniu firmowego musicalu to idealny sposób na konsolidację nawet bardzo licznych grup!

     > Czytaj więcej

Gry integracyjne NA wyjazdy firmowe

   Organizując wyjazd integracyjny musisz być przygotowany na zaoferowanie swoim pracownikom najlepszych rozwiązań, z zakresu nowoczesnej integracji. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy najlepsze i najciekawsze rozwiązania z zakresu gier i zabaw integracyjnych dla pracowników. Nasze gry integracyjne oraz zabawy team building wnoszą dużo pozytywnych emocji oraz skutecznie integrują każdy zespół pracowników. Pracujemy dla największych i najbardziej znanych marek biznesu, realizując projekty z zakresu przełomowych i nieszablonowych gier integracyjnych oraz zabaw team building!

Gry integracyjne jako sposób na rozrywkę i problemy?

   Czy gry integracyjne niosą określone korzyści? Czy są tylko formą rozrywki? Odpowiedź jest prosta, i jedno i drugie. Gry i zabawy integrujące usprawniają procesy komunikacyjne w firmie, ułatwiają nawiązywanie relacji, między pracownikami, budują nowe znajomości, ale zarazem dostarczają także rozrywki i pozytywnych emocji! Co ciekawe, w wielu podmiotach, właśnie po przez wykorzystanie gier integracyjnych, walczy się z konfliktami. Fachowo zorganizowany wyjazd integracyjny, neutralne środowisko, profesjonalny scenariusz gry integracyjnej, to idealny przepis na przezwyciężenie niechęci między zwaśnionymi pracownikami. Wybierz nasze gry integracyjne i skorzystaj na tym podwójnie!

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę