Pandemia - team building

    Jedyny w Polsce profesjonalny team building w świecie wirusa Zombie! 

 

Korzyści dla uczestników: 

  • Intensywna nauka komunikacji w zespole
  • Trening kreatywnego myślenia
  • Usprawnienie pracy zespołowej
  • Nauka pracy pod presją czasu
  • Dążenie do wspólnego celu 

Pandemia - team building.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Ustalanie DNA wirusa
  • Doświadczenia na żywych zombie
  • Konsultacje międzyzespołowe
  • Walka z czasem
  • Wynalezienie antidotum

PANDEMIA - TEAM BUILDING

Pandemia - team building''Pandemia'' to zaawansowana gra integracyjna dla dużej ilości osób, spełniająca zarazem wszystkie wymogi nowoczesnego programu szkoleniowego. Państwa pracownicy muszą się zmierzyć z globalną epidemią choroby zakaźnej, która zamienia ludzi w zombie. Walka z chorobą odbywa się w realistycznie zaaranżowanym centrum badawczym, gdzie znajdują się specjalistyczne laboratoria. Krwiożercze zombie mogą się w każdej chwili wydostać z klatek i zaatakować naukowców. Mordercza presja czasu, hollywoodzki rozmach, różnorodne zadania i szokujące zwroty akcji - to tylko część elementów, które czynią z ''Pandemii'' pełnokrwisty scenariusz dla świadomych, stawiających na ciągły rozwój klientów.

Mechanika gry została oparta na czterech filarach: śledztwie na podstawie zebranych materiałów, ułożeniu modelu łańcucha molekularnego, odkrycia źródła pandemii i produkcji antidotum. Każdy z tych filarów został opracowany we współpracy z naukowcami i specjalistami od zarządzania kryzysowego, by rozgrywka miała jak najbliższy rzeczywistości charakter. To właśnie dzięki autentyzmowi detali i dynamicznej mechanice "Pandemia'' łączy w sobie atuty gier symulacyjnych i szkoleniowych z pożyteczną, przygodową rozrywką.

ŚLEDZTWO NA PODSTAWIE ZEBRANYCH MATERIAŁÓW

Pierwszym etapem gry jest przeprowadzenie śledztwa, które pozwoli na Pandemia - team buildingodkrycie źródła pandemii zombie, jaka coraz szybciej opanowuje świat. Uczestnicy gry dzielą się na zespoły (każdy zespołów reprezentuje kraj lub kontynent) i współpracując ze sobą posuwają śledztwo nad pandemią do przodu.

Najpierw zespoły muszą zbadać ludzi (w tej roli charyzmatyczni animatorzy) podejrzanych o zarażenie wirusem pandemii i sprawdzić, który z nich staje się zombie. Zarażeni ludzie są następnie izolowani i czekają na antidotum. Zespoły rozpoczynają tymczasem śledztwo na podstawie zgromadzonych przez służby różnych krajów świata materiałów. Różnego rodzaju komunikaty, informacje i przedmioty - przedstawione za pomocą specjalnie zaprojektowanych kart - tworzą sieć powiązań, która odsłoni źródło potwornego wirusa.

UŁOŻENIE MODELI ŁAŃCUCHA MOLEKULARNEGO

Pandemia - team buildingKiedy uczestnicy odkryją źródło pandemii, zaczynają pracę nad znalezieniem antidotum. W tym celu układają modele łańcucha molekularnego z projektowanych i dedykowanych dla scenariusza elementów, stworzonych z tworzyw sztucznych. Łańcuch musi zostać ułożony w ten sposób, by pasował do źródła wirusa i neutralizował jego działanie.

PRODUKCJA ANTIDOTUM, KONFRONTACJA Z ZOMBIE

Po ułożeniu modeli łańcucha molekularnego, uczestnicy produkująPandemia - team building antidotum, które pozwoli na ostateczne pokonanie pandemii. Następuje konfrontacja z wcześniej izolowanymi ludźmi zarażonymi wirusem. W czasie, gdy uczestnicy walczyli z czasem, zarażeni ludzie stali się już zombie, dlatego przy podawaniu im antidotum musi zostać zachowana szczególna ostrożność. Animatorzy odgrywający rolę wspomnianych zombie zostali oczywiście odpowiednio ucharakteryzowani przez filmową ekipę charakteryzatorek, co zwiększa realizm rozgrywki, na którym nam tak zależy.

Podanie zombie antidotum i zatrzymanie pandemii wieńczy wspólny wysiłek uczestników, ale na koniec czeka ich jeszcze efektowne podsumowanie i podziękowanie. W tym celu zostaje wyświetlony profesjonalnie zmontowany film, przedstawiający przemówienie prezydenta Stanów Zjednoczonych, dziękującego liderom Zjednoczonego Świata, czyli uczestnikom gry. Tak kończy się jedna z najciekawszych gier integracyjnych na polskim rynku, efektywna przygoda dla biznesu.


Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę