Gra zespołowa pt: "Sabotaż imprezy".

Kim jest sabotażysta, team building, gra drużynowa, gra zespołowa, gra dla dorosłych, gra edukacyjna

Cel: Udaremnienie sabotażu imprezy.Korzyści
Gatunek: Zabawa zespołowa, team building.
Ilość osób: 10 - 100.
Wartość dodana: Konsolidacja grupy.
Elementy: Nieprzewidziane problemy, zadania grupowe, profesjonalni animatorzy, działanie pod presją czasu.

ORYGINALNY POMYSŁ NA TEAM BUILDING

Sabotaż   Jednym z najnowszych trendów w dziedzinie team buildingu są scenariusze budowane w oparciu o całkowite zaskoczenie uczestników wyjazdu integracyjnego. Są oni nagle stawiani w trudnej sytuacji, z którą muszą się zmierzyć i znaleźć wyjście. Nie wiedzą, że jest ona elementem dokładnie zaplanowanego scenariusza, zanika granica między grą a rzeczywistością. Przykładem programu team buildingowego o takim charakterze jest oryginalna propozycja Projektu Efektywnego, nieprzewidywalna i żyjąca własnym życiem gra ''Sabotaż''.

SABOTAŻ IMPREZY

   Wyobraźmy sobie, że pracownicy Państwa firmy na czele z szefem przyjeżdżają do hotelu i zaczyna się seria dziwnych wydarzeń: w kuchni brakuje kucharzy, recepcja nie wie niczego o Waszej wizycie, a kierowca autokaru gdzieś znika. Do tego dochodzą telefony z pogróżkami, które otrzymują członkowie grupy. Ktoś ewidentnie sabotuje firmowy event, wzmaga się chaos i poczucie niepewności. Grupa jest osaczana przez tajemniczego wroga, który poczyna sobie coraz śmielej. Trzeba więc zacząć działać – pokonać przeszkody, znaleźć sabotażystę, odkryć jego motywy i uratować honor firmy.

ELEMENTY TEAM BUILDING

   ''Sabotaż'' zmusza uczestników do szybkiej reakcji na piętrzące się trudności. Ujawniają Imprezasię zdolności przywódcze i mocne charaktery, które pchają grupę w odpowiednim kierunku. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na progres działań jest jednak współpraca. Trzeba wspólnie ugotować obiad, uwolnić kierowcę autokaru z pułapki, zaprowadzić porządek i wykazać się inteligencją podczas dochodzenia. Sabotażysta ma w zanadrzu wiele pułapek i będzie stanowił zagrożenie do samego końca scenariusza. Należy dodać, że zabawa ma charakter otwarty – jej przebieg zmienia się jak w kalejdoskopie i może przybrać najbardziej niespodziewany obrót.

GRA Grupowa SABOTAŻ

Gra drużynowa   Wyjątkowość ''Sabotażu'' to przede wszystkim porzucenie formuły tradycyjnego team buildingu. O tym, że sabotażysta i jego ataki są wpisane w scenariusz, wiedzą jedynie dwie-trzy wtajemniczone osoby. Reszta uczestników gry nie ma – szczególnie tuż po przyjeździe do hotelu – najmniejszego pojęcia, co się dzieje. Taki format pozwala na doskonałą obserwację naturalnych zachowań ludzi w obliczu kontrolowanego zagrożenia. Możliwe są różne warianty wydarzeń – według życzenia klienta wybieramy odpowiedni poziom ''team buildingowej pikanterii'': od problemów z obiadem i pokojami hotelowymi przez groźby listowne do prawdziwego terroryzmu. ''Sabotaż'' posiada wiele fascynujących odmian.

DODATKOWE ATRAKCJE

   Projekt Efektywny bazuje na ogromnym doświadczeniu w organizacji imprez Gra integracyjnaintegracyjnych z elementami team buildingu. Doświadczenie przyprawiamy najważniejszym składnikiem eventowej kuchni wysokich lotów – naszą nieposkromioną pasją, docenianą przez największe polskie firmy i międzynarodowe korporacje. Referencje poważnych klientów mówią same za siebie, nie spoczywamy jednak na laurach i wciąż idziemy do przodu. Owocem nieustannej pracy nad naszym warsztatem jest ''Sabotaż'', który gwarantuje Państwa firmie efektywną integrację w nowoczesnym wydaniu.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę