Zostań super bohaterem!

Gra integracyjna, zabawa team building, animacja na imprezy, zabawa towarzyska

 

Korzyści dla uczestników:  

  • Rozwój kreatywnego myślenia
  • Nauka planowania
  • Praktyczne zajęcia manualne
  • Nauka pracy przy projekcie
  • Zacieśnienie więzi pomiędzy pracownikami

Super bohaterzy nadchodzą - zabawa towarzyska.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Odprawa - prof. Estefanio Maniac
  • Przygotowanie projektu nadczłowieka
  • Stworzenie stroju dla nadczłowieka
  • Dobór rekwizytów
  • Oprawa muzyczno-dźwiękowa

WSTĘP DO ZABAWY Integracyjnej

Superbohaterzy - gra integracyjna      Chyba każdy z nas marzył kiedyś o zostaniu - choć na chwilę - superbohaterem, postacią obdarzoną potężnymi mocami, broniącą ludzkości przed złem. Od Supermana przez Batmana do Spidermana, od Fantastycznej Czwórki przez X-Mena do Mścicieli: superbohaterowie rządzą światem naszych marzeń. A co powiecie Państwo na organizację imprezy integracyjnej, ze scenariuszem stworzenia własnego superbohatera, zaprojektowanie jego postaci od A do Z i udział w fantastycznym balu komiksowych herosów? Projekt Efektywny wychodzi naprzeciw tym pragnieniom, proponując uczestnictwo w zlocie, którego uczestnicy są absolutnie niezwykli…

KIM SĄ NASI SUPERBOHATEROWIE

    Cała zabawa zaczyna się od budowy koncepcji poszczególnych superbohaterów. Superbohaterzy - zabawa integrującaOpisują więc Państwo historię swojej postaci, uzasadniają pochodzenie i rodzaje supermocy. Efektownie opisanemu herosowi trzeba następnie nadać kształt. Do Państwa dyspozycji jest ogromny zestaw tkanin i ubrań oraz szereg wszelakiej maści akcesoriów. Podczas pracy ujawniają się także aspekty team buildingu. Wyrażamy swoje wnętrze poprzez komiksową kreację, bawimy się jak za dawnych lat i umacniamy więzi międzyludzkie, by zbawić naszą planetę.

SHOW TIME

    Organizując imprezy integracyjne mamy na celu ciekawie integrować, ostatnia faza to prezentacja superbohaterów przy dźwiękach wybranej przez Superbohaterzy - zabawa integracyjnauczestników muzyki. Nie ma nic piękniejszego niż wcielenie się w rolę kogoś innego niż wszyscy, nadczłowieka lub absurdalnego wariata parodiującego komiksowych półbogów. Osobowość każdego uczestnika zlotu zostaje podkreślona strojem, sposobem poruszania się, supermocami i stylową legendą. Wszyscy jesteśmy przecież wyjątkowi, trzeba to tylko wydobyć, obrobić jak diament i błyszczeć.

    Dumni superbohaterowie celebrują swój świat podczas imprezy prowadzonej przez charakterystycznie ubranego i grającego w kompletnie odlotowym klimacie DJ-a. Całości dopełniają supertrunki i superpotrawy, podkręcana komiksową wibracją impreza integracyjna jest zaprzeczeniem sztywnych potańcówek. Galaktyczna elita bawi się na Ziemi, miejscu, które wybrała, gdyż gatunek ludzki potrzebuje pomocy. Czy to ptaki? Czy to samoloty? Nie, to superbohaterowie biznesu!

ZALETY SCENARIUSZA Integracyjnego

Zabawa w superbohaterów       Zalety integracji pod hasłem ,,Zlot superbohaterów’’ są niewątpliwe. Należą do nich przede wszystkim: zwiększenie pewności siebie i kreatywności pracowników oraz stymulacja pozytywnych stanów emocjonalnych i uczuć. ,,Zlot superbohaterów’’ spełnia także tzw. funkcję katarktyczną. Pragnienie posiadanie supermocy ma bowiem związek z pierwotnymi instynktami i popędami. Człowiek filtruje te popędy w zabawie, przez co polepsza ich wpływ na późniejsze zachowanie w pracy, wytwarza prawdziwie efektywną energię. Nadchodzi era odjazdowych wyjazdów integracyjnych!

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę