Atrakcje strzeleckie na imprezy firmowe

Wiatrówki, paintball, łucznictwo, ASG, szirukeny, toporki, noże, strzelnice na broń palną, proce

Paintball

Paintball

Paintball to jedna z najbardziej znanych i rozpowszechnionych na świecie rozrywek outdoor. Realizujemy scenariusze paintballowe, w oparciu o sprzęt dla ponad 200 osób. Dostarczamy pełne wyposażenie ofensywne oraz mundury ochronne wraz z profesjonalnymi maskami i rękawicami (Vvorce) . Pracujemy min. na sprawdzonych półautomatach Tippmann. Organizując imprezę integracyjną warto rozważyć dynamiczny scenariusz paintball jako jeden z elementów niezapomnianego wyjazdu integracyjnego.

Łucznictwo

Stanowiska łucznicze

Proponujemy atrakcje strzeleckie oparte na zestawach łuczniczych a konkretnie na łukach angielskich, indiańskich czy też krymsko-tatarskich, zawodnicze czyli profesjonalne oraz bloczkowe. Podczas organizacji imprez integracyjnych, zapewniamy pełny zakres bezpieczeństwa. Organizujemy zawody łucznicze, zabawy team building, w oparciu o łucznictwo i towarzyskie konkursy, w strzelaniu z łuków. Teren zabezpieczamy atestowaną siatką kewlarową.

Wiatrówki

STRZELANIE Z WIATRÓWEK

Organizacja imprez integracyjnych w terenie to także zawody w strzelaniu z broni wiatrowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy sprawdzony sprzęt z przyrządami celowniczymi oraz odpowiednią optyką. Po odbyciu szkolenia, strzelamy do statycznych oraz ruchomych celów. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Istnieje możliwość organizacji konkursu strzeleckiego, z udziałem profesjonalnych sędziów strzelectwa.

ASG

STRZELANIE Z ASG

Broń ASG to frajda dla każdego kto chciałby chociaż przez chwilę poczuć się jak żołnierz oddziałów specjalnych. Strzelamy z karabinków ASG oraz broni krótkiej. Na wyjazdach integracyjnych realizujemy konkursy w odbijaniu zakładników, strzelamy do ruchomych celów oraz odgrywamy słynne sceny bitew wojennych. Miłą atrakcją są też misje oddziałów specjalnych ala GROM. Przeładowanie broni tak jak w sztucerze a potężna optyka i ruchomy trójnóg zapewniają komfortową pozycję przy strzelaniu z pozycji leżącej.

Strzelanie z proc

STRZELANIE Z PROCY

Każde dziecko przechodzi etap strzelania z procy! To pierwsza broń, która robi ogromne wrażenie i jest łatwa w konstrukcji. Prezentujemy Państwu profesjonalne proce, przebijające cegły jak pociski broni palnej. Proce mogą zostać użyte również podczas scenariuszy team building, jako element uzupełniający scenariusze gier terenowych. Strzelamy kulkami z metalu, plastiku. Do dyspozycji przygotujemy proce tradycyjne, profesjonalne i ze stabilizatorem. Towarzysze, do procy!

Paintball do celu

Paintball do celu

Idealnym rozwiązaniem na pikniki jest paintball do celu. Czyli świetna zabawa dla dzieci i dorosłych ale w wersji stacjonarnej. Strzelamy do celów ruchomych oraz statycznych. Istnieje możliwość zorganizowania konkursu strzelania do uciekającego królika (osoba przebrana za zwierze), dla dzieci. Na wyjazdach integracyjnych sprawdza się też świetnie konwencja zawodów strzeleckich dla osób niepełnosprawnych.

Strzelnice

Strzelnice na broń palną, krótką i długą

Strzelanie z ostrej broni to rewelacyjny pomysł na męskie imprezy integracyjne czy też odnowienie starego romansu z wojska. Proponujemy Państwu specjalnie zabezpieczone strzelnice wraz z profesjonalną obsługą na terenie  Polski oraz całej Europy. Strzelamy z kilku rodzajów broni palnej, krótkiej i długiej. Wyjazdy integracyjne i zwarte w nich scenariusze team building.

Stanowiska strzeleckie

Stanowiska strzeleckie do pakerów

Podczas wszystkich zawodów strzeleckich używamy różnego rodzaju tarcz określających cele ruchome oraz stałe. W szkoleniach team building czy też podczas pikników istnieje możliwość wykonywania strzałów do figurek, kaczuszek, ptactwa, gryzoni, czyli celów pod określony profil imprezy. Po każdym trafieniu figurka zostaje przewrócona a ponowne trafienie postawi ją do pozycji gotowości. Punktujemy wszystkie strzały, zbieracie punkty i wygrywacie turnieje strzeleckie!

Rzucanie toporkami

Stanowiska w rzucaniu toporkami do drewnianej tarczy

Kto nie chciałby zostać Janosikiem?! Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu myślał o tym jakby to było porzucać sobie siekierką albo toporkiem. Zawody w rzucaniu siekierkami na celność! Dodatkowo możemy podstawić stanowiska w rzucaniu toporkami na piknikach czy też zawodach team building.

Rzucanie nożami

Stanowiska w rzucaniu nożami.

Biała broń towarzyszyła ludzkości od dawien dawna i siała postrach wśród dzikich ludów. W późniejszych okresach wielu wojowników wyspecjalizowało się w posługiwaniu się nożami, szablami, mieczami czy też kopiami. Sprawdzian umiejętności posługiwania się nożem bojowym czy też nożami ninja to nie lada gratka dla wszystkich pasjonatów broni białej! 

Dmuchawki amazońskie

Stanowiska z dmuchawkami amazońskimi.

Indiańskie dmuchawki to broń tajemnicza, cicha i skuteczna. Jej zastosowanie widział każdy, kto oglądał filmy o ludach amazońskich. Przedstawiamy Państwu niezapomnianą serię kilku rodzajów dmuchawek oraz możliwość ustrzelenia celu na odległość podczas wyjazdu integracyjnego czy też zabawy outdoor.

Proce na wodę

PROCE NA WODĘ

Oprócz zwykłych procy, na kulki czy też plastikowe haczyki proponujemy Państwu rewelacyjną zabawę na imprezy integracyjne czyli proce na wodę! Może to być również idealny element zabawy na lany poniedziałek.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę