Teledysk firmowy -  lip dup!

Kręcenie teledysku, lip dup, zabawa zespołowa, integracja w grupie

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Edukacja przez zabawę
 • Wytworzenie pozytywnej energii
 • Samopoznanie poprzez twórczą ekspresję
 • Poprawa organizacji pracy
 • Rozładowanie stresu
 • Oswojenie się w pracy z kamerą

Warsztaty filmowe - integracja.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

 • Lip dub – teledysk firmowy
 • Kino gatunków – sceny filmowe
 • Dziennik TV – wydanie specjalne
 • Reportaż - prosto z miejsca akcji
 • Profesjonalna ekipa filmowa
 • Wizaż, kostiumy, zespół koordynujący

CO TO JEST LIP DUB?

 Lipdub na imprezy      Coraz większą popularnością, wśród naszych klientów, cieszą się zabawy integracyjne o charakterze artystycznym, zmieniające uczestników w twórców i wyzwalające w nich pokłady kreatywnej inteligencji. Z myślą o klientach szukających czegoś więcej niż banalnych rozrywek, przygotowaliśmy ofertę nawiązująca do najnowszych trendów w integracji i dynamicznej prezentacji grupowej. Niech stanie się Lip Dub!
       Lip Dub -  czyli specyficzny rodzaj teledysku, w którym grupa osób porusza ustami do wybranej - zazwyczaj popularnej i chwytliwej – piosenki. Lip Dub kręcony jest jednym ujęciem, dlatego wymaga znakomitej synchronizacji. Jeżeli wszystko zostanie przeprowadzone zgodnie z planem, efekt końcowy zachwyca i na zawsze zapada w pamięć. Dodatkowo uczestnicy otrzymują płytę z nagraniem własnego Lip Dubu, niezwykle wartościową i emocjonalną pamiątkę. Nie bez powodu Lip Dub wybierają jako formę rozrywki i reklamy czołowe korporacje, uczelnie i organizacje z całego świata.

INFORMACJE O SCENARIUSZU

      Projekt Efektywny zapewnia Państwu Profesjonalną realizację całego przedsięwzięcia. Czuwa nad nią ekipa zawodowych filmowców, sprawdzonych w najcięższych bojach z kamerą w ręku. Wszyscy członkowie ekipy - od operatora kamery przed dźwiękowca do oświetleniowca pracują na sprzęcie najwyższej klasy. To dzięki nim atmosfera na planie jest przyjemna, a zarazem wszystko przebiega sprawnie i stylowo. Ekipa służy też pomocą Lipdub na imprezy integracyjnew doborze ścieżki dźwiękowej i ułożeniu choreografii.
     Do dyspozycji uczestników są także przeróżne elementy ubioru, dzięki którym mogą przeistoczyć się w fantastyczne postacie rodem z najśmielszych fantazji. To z pewnością doda całej zabawie pikanterii i zwiększy tzw. efekt "wow", wrażenie wywierane na widzach Lip Dubu.

ZASMAKUJ W LIP DUB

Organizacja Lip Dup    Podsumowując - Lip Dub odcina się od zaściankowego podejścia do integracji, które niestety wciąż zbyt często obecne jest na polskim rynku eventowym. Lip Dub z Projektem Efektywnym to integracja świeża i emanująca pozytywnymi wibracjami, idąca z duchem czasu i będąca inspiracją dla pracowników. Każdy odgrywa bowiem w teledysku swoją niepowtarzalną rolę, będąc jednocześnie elementem potężnej, firmowej maszynerii. Między innymi dlatego warto w Lip Dubie zasmakować.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę