BLOG - Projekt Efektywny

bądź z nami na bieżąco

Oferta integracyjna w hotelu, marketing w turystyce, oferta konferencyjna.

-

     Materiał ten przygotowałem specjalnie z myślą o wszystkich pracownikach działów marketingu i sprzedaży w każdym z hoteli oraz z myślą o marketingu w turystyce a konkretnie o planie marketingowym oraz sprzedaży w hotelu. Sam kilka lat sprzedawałem miejsca noclegowe i organizowałem imprezy integracyjne właśnie od strony hotelu (najpierw jako specjalista ds. marketingu później już jako manager), znam ten temat doskonale i chyba jestem najlepszą osobą, która może pomóc Wam w sprzedaży usług hotelowych! Oczywiście mam na myśli oferty hoteli dla grup, czyli ofertę integracyjną czy też ofertę konferencyjną w hotelu.

OFERTA USŁUG HOTELOWYCH DLA GRUP:

      Oferta każdego z hoteli powinna być tak samo elastyczna i ewolucyjna jak oferta Atrakcje outdoor dla grup każdej innej firmy jaka chce się rozwijać i zyskiwać ciągle nowych Klientów. Tak sie akurat składa że elementy ofert hoteli oraz agencji eventowych idą bardzo często w parze i sprzedawane są razem jako kompleksowe rozwiązania "pobytowo-integracyjno-konferencyjno-turystyczne". Usługa hotelowa wzbogacana jest ofertą agencji eventowej i tworząc jeden spójny program jaki otrzymuje ostatecznie Klient. Decyzja więc o wyborze oferty często zależy od tego jakie atrakcje dodatkowe dla grup zorganizowanych może Klientowi zapewnić hotel. A "mądry" hotel to taki, który posiada ofertę integracyjną bazującą na współpracy ze sprawdzoną i kreatywną agencją eventową. Oferty hoteli dla grup w zależności od czasu i miejsca mogą zostać mocno wsparte następującymi rodzajami uslug eventowych:

OFERTA ATRAKCJI OUTDOOR:

Pojazdy mechaniczne na imprezęATRAKCJE - WIOSNA/LATO/JESIEŃ: W tych okresach prym wiodą wszelkie atrakcje typu outdoor (tj. zewnętrzne, na powietrzu), im teren wokół hotelu czy też w jego rejonie lepszy tym więcej możliwości do zaproponowania klientowi korporacyjnemy w hotelu. Atrakcje outdoor możemy podzielić ze względu na swoją specyfikę na:

  • Pojazdy mechaniczne: quady, buggy, jeepy, poduszkowce, pojazdy rhino, amfibie, transportery, monster truck'i czyli wszystko co napędzane jest silnikiem.
  • Techniki linowe: wspinaczka skalna, ścianka wspinaczkowa, przeprawy linowe, kolejka tyrolska, instalacje linowe, parki linowe, oczywiście ten rodzaj atrakcji mocno uzależniony jest od obecności drzew lub innych stabilnych elementów stałych.
  • Dmuchańce, urządzenia dmuchane: ścianka wspinaczkowa, bungee run, mega piłkarzyki, sumo, zamki dmuchane, gladiatorzy, dostęp do prądu i parking hotelowy wystarczy aby z sukcesem zainstalować dmuchańca!
  • Atrakcje strzeleckie: wiatrówki, łuki, paintball, ASG, dmuchawki, proce oraz wszelkie urządzenia i przedmioty z jakich możemy strzelać, idealnym miejscem na zabawy strzeleckie są tereny zielone, oddalone od miejskich zabudowań.
  • Team building: gry zespołowe możliwe do realizacji na zewnątrz, gry terenowe, gry drużynowe, przeciąganie liny, alkogogle, gry logiczne, platforma, sieć pajęcza, niebezpieczny ładunek, litera A, budowanie noszy itd.
  • Atrakcje w powietrzu: loty widokowe, loty śmigłowcami, loty szybowcowe, skoki na spadochronie, paralotnie, motolotnie, loty balonowe.
  • Atrakcje na wodzie: rejsy statkami, spływy kajakowe, rafting, żeglowanie, rejsy promami.

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE:

ATRAKCJE - ZIMA + CAŁY ROK: Zimą również tętni życie konferencyjne w hotelach Imprezy tematyczne dla firmdlatego też plan marketingowy w hotelu oprócz atrakcji narciarskich powinien uwzględniać rozbudowany zestaw gier i zabaw integracyjnych. Firmy uwielbiają przeplatać zewnętrzne atrakcje śnieżne z kreatywną animacją czasu w hotelach dla tych niekoniecznie lubią jeździć na nartach. Wszystkie przedstawione poniżej gry i zabawy integracyjne wzbogacają usługi hotelowe w zimie i przez resztę miesięcy w roku:

OFERTA INTEGRACYJNA W HOTELU:

Wieczory tematyczne     Jak widzicie pomysłów jest bardzo dużo a kreatywność naszej agencji na wysokim poziomie, ponadto opinie naszych Klientów mówią same za siebie. My dajemy Wam kolejne narzędzie sprzedażowe i zapraszamy Was, niestrudzonych hotelarzy na wspólną wyprawę w celu kompleksowej obsługi Klienta korporacyjnego. Myślę że po przeczytaniu tego materiały nie będziecie mieli wątpliwości że atrakcje jakie oferują agencje eventowe muszę znaleźć się w Waszym planie marketingowym i sprzedaży. Tylko razem możemy oferować Klientom kompletne i ciekawe rozwiązania i tylko wtedy kiedy hotel to rozumie ma przewagę nad konkurencją!

Usługi hotelowe + usługi agencji eventowych = SUKCES!


Masz pytania, komentuj!

Chcesz zlecić organizację fachowcom zapraszam do kontaktu!

Do zobaczenia na naszym BLOGU!

Emil Fistaszek ;)


Skomentuj
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę